FOTO: Njihuni me vendimin drastik të Kejvina Kthjellës

25 Maj 2023, 15:13Lifestyle TEMA

FOTO: Njihuni me vendimin drastik të Kejvina Kthjellës

Që pas eliminimit nga BBV, i cili erdhi si pasojë e shpullës së famshme të Kejvinës ndaj Luiz Ejlit, modelja nuk është shfaqur në dalje televizive. Për një periudhë të shkurtër Kejvina u zhduk edhe nga rrjetet sociale, por sot ajo ka ndarë një lajm mjaft të rëndësishëm me ndjekësit e saj.

Në një njoftim në InstaStory, ajo tregon se ka hequr dorë nga mediat shqiptare, pasi synimi i saj tashmë janë të huajat.

Madje, ajo tregon se publiku do ta shikojë me projekte të reja nga një tjetër cep i botës, por s’dimë nga ku. Duket se këtë informacion do ta mësojmë në vazhdim.

“Përshëndetje, miq! Duke falenderuar të gjithë gazetarët, autorët dhe moderatorët, dua t’ju njoftoj publikisht, siç edhe ua kam komunikuar privatisht: Kam hequr dorë nga mediat shqiptare. Kjo për zgjedhje profesionale dhe personale. Faleminderit çdo personi që punon në media dhe në çdo dalje timen më ka trajtuar me dashuri. Ndërsa me ju publik bashkë do shihemi por nga një cep tjetër i botës.”- shkruan Kejvina.

7 Komente

 1. b
  bilbil apo hallil klosi

  nje kurve me pak

  1. F
   Fajtori.com

   Pse e respektoni kaq shumë kur i thoni "kurvë"!? Ajo nuk e meriton ti thuash as bajgë lope se ofendohet lopa!

  2. J
   Justice

   Good luck sweetie. Your beautiful and I like your guts.

   1. t
    taipi

    Leri pordhet te iku mosha te eshte bere surati i patate i vetmi pretendente qe te ka ngelur eshte QIM PEKA fatin me te madhe do keshe KLEVISIN E BALLINJVE

    1. a
     astor

     me zerin qe ka duket si trans brazili

     1. ?
      ????????????????????????

      skam pa femer me te shemtuar baxhell gojore

      1. k
       karrderri

       na plasi rrocka pe Kejvinen

       Lini një Përgjigje

       Blog Tema