FOTO: Pas lirimit nga burgu, Enca rikthehet në Instagram

29 Shtator 2023, 17:58Lifestyle TEMA

FOTO: Pas lirimit nga burgu, Enca rikthehet në Instagram

Këngëtarja shqiptare Enca, ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediat pasi në ballkonin e saj u gjetën vazo me hashash.

Ajo u arrestua menjëherë, por kjo situatë nuk zgjati shumë, pasi këngëtarja u lira për pak ditë.

Ditën e sotshme ajo ndau një fotografi nga pishina, ku duket se e ka marrë vetën dhe po i shijon rrezet e vjeshtës.

6 Komente

 1. T
  Tata luigji

  Wau sa ju paskan bere bolet kesaj burdelles, kjo nuk mund te quhet femer, plaseni ne burg per te pakten 15 vjet qe kur te dalin ta marr p… ne kove

  1. V
   Vlora.Vlora

   bo bo dhjami shtresa shtresa ,po ca publikon moj baxhelle e qelbur se na shpife seksin

   1. T
    Tarrasooo

    Qënka zjeruar shumë nga bytha pjeshka dhe cicat …. Qënka shtypur nga pesha të rënda … mirë e ke beji qejfin vetes se koha ikën shpejt

    1. X
     XXXL

     Me keto linja kjo kurva nuk pranohet as ne bordello. O Mero e ke bere gazeten per pulle te kuqe, kerkon vemendje nga publiku duke nxjerre vetem kurva.

     1. K
      Kapterr Rramiu

      Kushedi ca i ka ber hajdarit te jevgut kur ka dal nga burgu.

      1. D
       Dudushi

       Eshte Drogmene dhe debilat e mediave e promovojne ne media. Ndersa shoket e saj per 1 gr hashash dergjen burgjeve se nuk kane fame dhe para!

       Lini një Përgjigje