FOTO: Pushimet luksoze të Ronela Hajatit

22 Shtator 2023, 17:57Lifestyle TEMA

FOTO: Pushimet luksoze të Ronela Hajatit

Ka qenë e shumëpërfolur vera e Ronela Hajatit. Por të gjitha i ka lënë pas këngëtarja dhe ka udhëtuar në Greqi për pak ditë pushime luksi.

Bashkë me shoqën e saj, Saren, Ronela ka ndarë ca momente të lumtura nga pushimet Venetsanos në Greqi.

“Gabimet behen pa pishman kur shoqerohen me nje gote vere ,ose nje shishe… ose pese” shkruan Ronela nga pushimet luksoze

5 Komente

 1. d
  dy femna pa asni mashkell !

  e bukun asht ,s'ke qi thue

  1. M
   Marrashi Dhiste Tek Geshtenja dikur

   O ty te marte Muti,,Gjyshi flinte me Derra moj Shurre ,zbritet nga Malet me morra ne Koke..Mos provokoni Popullin moj Lope Pa fara …

   1. P
    Patronazhisti sufllaqexhi

    Pse gjyshi yt ishte ne Versaje gjoja ashtu kane qene 99% e shqiptarëve pervec disa bejlereve dhe tregtareve

   2. T
    Trapajane hesapi

    Pse beheni xheloze.E Ka menyre jetese.Ne cdo Moment gjendet ne krye te detyres.Profesioniste e zonja,i korr parate me te dy duart.

    1. T
     Tifos i Dinamos

     Roni e paska shqelmen sa te Shyq Ballgjinit.

     Lini një Përgjigje