FOTO: Rita Ora shkëlqen pas ceremonisë në “Oscar”

13 Mars 2023, 18:10Lifestyle TEMA

FOTO: Rita Ora shkëlqen pas ceremonisë në “Oscar”

Rita Ora e cila e njeh mirë fushën e modës dhe di ta tërheqë vëmendjen e publikut me stilin dhe dukjen e saj, shkëlqeu edhe këtë vit në çmimet Oscar.

Rita shkëlqeu në këtë ngjarje e shoqëruar nga Taika Waititi, e veshur me një fustan të bardhë.

Teksa kamerat e fotografonin çiftin e sapomartuarit, ata nuk hezituan të pozojnë gjatë parakalimit mbi qilimin blu, madje në një moment edhe e ndanë një puthje për të gjithë fotografët e pranishëm.

4 Komente

 1. P
  Pordhe me rigone....

  Jo cdo gje qe "ndricon" eshte flori thote nje fjale e urte greke......kshq cfare "ndricimi"mund te ket nje haneme shqipfolese....!?

  1. D
   Drilon

   Ka Greqia fjale te urta? Atje vetem sufllaki hane dhe perplasin pjata ne buzuqe. Ndersa Shqiptaret marrin pjese ne ceremonine e Oskarit dhe Grammyt

  2. S
   Skela

   shkelqeu mbas os-kar-it?!

   1. c
    ceni

    Ku ka femer qe te mos shkelqeje ne Os kar ore gazetaruc kazani.Jeni bere si ata te portaleve,pa pike ndryshimi!Ma do mendja keni dale te gjithe nga universiteti i plepave Berishist.

    Lini një Përgjigje