FOTO: Sharon Stone ndan foton me bikini dhe i “vë flakën” Instagramit

25 Maj 2023, 18:03Lifestyle TEMA

FOTO: Sharon Stone ndan foton me bikini dhe i “vë flakën”

Sharon Stone është një nga femrat që ka dëshmuar se nuk i interesojnë vitet që ikin.

Përkundrazi, duket se në moshën 65-vjeçare ndihet më mirë se kurrë me veten dhe këtë e dëshmon në çdo postim të saj.

Ajo nuk ngurron të fotografohet me veshje të hapura apo edhe me rroba banje, duke i treguar audiencës se edhe në këtë moshë ruan një trup veçanërisht në formë.

Kësaj radhe, ylli i Hollivudit ka postuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi, në të cilën pozon para pasqyrës.

Ajo ka veshur bikini jeshile me print leopardi, syze dielli dhe siç ka shkruar postimin e saj, “ajo është gati për verën”.

 

3 Komente

 1. K
  Ka per te tere

  Na e shpifi me ato mullaqet e varura te bythes, t'a kesh te ngrehur te ulet menjehere.

  1. X
   Xham Ajka

   O koqe kandari, Ajo ka moshën e plakës tate. Apo ke filluar të shkosh me plaka tani? Me mire lexo, sepse po shkruajte bën gafa.

   1. f
    fred papadhima

    ahaaa je bo si xhipat e deges. nuk u shifke ......vk si me plakun mere me loqe jashte. ik se po vjell ja te mor veten

    Lini një Përgjigje