FOTO: Sofia Vergara pozon para pasqyrës dhe tregon këmbët, 'vërshojnë' pëlqimet dhe komentet nga ndjekësit

14 Nëntor 2023, 10:26Lifestyle TEMA

FOTO: Sofia Vergara pozon para pasqyrës dhe tregon këmbët,

Sofia Vergara ka bërë një postim zbulues në rrjetet sociale. Aktorja e njohur hollivudiane ka pozuar para pasqyrës me të brendshme dhe ka lënë fansat e saj pa fjalë.

Më konkretisht, ajo ka veshur një body të zi, teksa qëndron e ulur para pasqyrës dhe është fotografuar për llogarinë e saj në Instagram.

Në mbishkrimin e postimit të saj, Sofia Vergara u ka shkruar miqve të saj online “mirëmëngjes”.

Lini një Përgjigje