FOTO: "La Dolce Vita", njihuni me modelen e Palyboy, e apasionuar pas makinave të shtrenjta

22 Shkurt 2024, 16:15Lifestyle TEMA

FOTO: "La Dolce Vita", njihuni me modelen e Palyboy, e apasionuar pas

Tifozja e Juventusit, Tatiana Bernardi ka çmendur ndjekësit e saj të shumtë me fotot e fundit që ka publikuar në Instagram. Format e saj perfekte kanë marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

Influencuesja e lindur në Udine, më herët ka modeluar për Playboy, gjithashtu ka qenë “mikëpritëse” për të ftuarit në emisionin e njohur sportiv Tiki Taka në Itali. Modelja është e apasionuar pas makinave luksoze dhe jetës së shfrenuar. (TemA)

2 Komente

 1. T
  Treni

  Makina të shtrenjta hëëë? Dmth i Ford Fiesta 2000 s'bën me këtë, tepër e gjatë?

  1. k
   kurvari autobuzave

   qenka per ta mjele

   Lini një Përgjigje