FOTO: "Tenistja më seksi në botë" provokon fansat, poza pikante nga pushimet

16 Nëntor 2023, 16:50Lifestyle TEMA

FOTO: "Tenistja më seksi në botë" provokon fansat, poza

Një ish-finaliste e Wimbledon-it rriti temperaturat teksa shfaqte format e saj të tonifikuara në një set fotografish me bikini.

Eugenie Bouchard, 29 vjeç, nga Montreali, u bë lojtarja e parë me origjinë kanadeze që arriti në finalen e Grand Slam-it Britanik në vitin 2014.

Fansat e kanë cilësuar atë si "tenisten më seksi në botë" dhe mbrëmjen e djeshme, bukuroshja bjonde i vendosi ‘kapakun’ këtij titulli.

Eugenie i la pak vend imagjinatës teksa tregoi fizikun e saj në një palë bikini të vogla rozë , ndërsa shijonte pushimet në Karaibe.

4 Komente

 1. o
  oh sa e mir eshte

  m'u duk si ajo qe du un, shtrir aty ke giardino ,relax - relax . ooooooooh amore

  1. X
   XXXL

   Duket si transgjinore, mashkull i kthyer ne femer.

   1. f
    fshatari rrockegunge

    lum si ai qe e qi kete fare super pidhi

    1. b
     blero

     e ligsht po doket per mua

     Lini një Përgjigje