FOTO: U zhvesh nudo para kamerave, volejbollistja braziliane ndez rrjetin

7 Dhjetor 2023, 16:16Lifestyle TEMA

FOTO: U zhvesh nudo para kamerave, volejbollistja braziliane ndez rrjetin

Volejbollistja Key Alves është një prej femrave të famshme në Brazil, teksa popullariteti i saj u rrit ndjeshëm pas hyrjes në programin “Big Brother”.

Key u bë protagoniste në këtë “reality show”, madje duke kryer marrëdhënie seksuale brenda shtëpisë, pa u shqetësuar aspak për kamerat.

23-vjeçarja vijon të mbetet në qendër të vëmendjes, teksa provokon rregullisht edhe në rrjetet sociale, me foto dhe video të nxehta në “Instagram”.

2 Komente

 1. D
  DinPak

  Nje gje s'marr vesh une: pse kjo volejbolliste i mban ato sutjena apo bikini, siç i thone tani, kur nuk ka fare bubs?

  1. p
   plaku kurvar

   hajde pidh hajde

   Lini një Përgjigje