FOTO: Ylli i rrjeteve sociale tregon format perfekte me imazhe provokuese

16 Nëntor 2023, 11:28Lifestyle TEMA

FOTO: Ylli i rrjeteve sociale tregon format perfekte me imazhe provokuese

Ivana Knoll ka mahnitur fansat me postimin e saj të fundit në Instagram.

Ylli i rrjeteve sociale dhe super-fansja e futbollit ka postuar disa foto të reja për ndjekësit e saj në internet.

Ivana kishte veshur një fustan të tejdukshëm i zbukuruar me bizhuteri teksa endej nëpër rrugë.

Ajo ka postuar foton krahas mbishkrimit: “Njerëzit që nuk mund të të japin dashuri, gjithmonë duan të të blejnë dashuri! Por zemër, paratë mund t’i bëj, dashurinë nuk mundem”.

Fansat u mahnitën nga fotot e saj të reja dhe shkuan në seksionin e komenteve për ta mbushur me komplimente bukuroshen kroate.

Lini një Përgjigje