FOTO: Zeshkania 31 vjeçare 'çmend' rrjetin me format e përsosura

22 Maj 2023, 11:40Lifestyle TEMA

FOTO: Zeshkania 31 vjeçare 'çmend' rrjetin me format e

31 vjeçarja Emily Ratajkowski, postoi së fundmi në profilin e saj në Insatagram disa foto teje provokuese.

Supermodelja dhe aktorja e mrekullueshm shfaqi format ndërsa promovonte bikinit e kompanisë së saj.

Zeshkania zgjodhi bikini të zeza ndërsa qëndronte e shtrirë në shtrat duke treguar kështu barkun dhe gjoksin e përsosur.

 

Lini një Përgjigje