FOTO: Aktorja e njohur shpjegon pse mban një foto nudo në dollapin e saj

9 Shkurt 2024, 11:52Lifestyle TEMA

FOTO: Aktorja e njohur shpjegon pse mban një foto nudo në dollapin e
Duke bërë një xhiro në dollapin e saj luksoz, Sofia Vegara zbuloi një artikull shumë të veçantë.

Ylli i “Griselda” hapi dyert e rezidencës së saj në Beverly Park për kopertinën e marsit të “Architectural Digest”. Në video, aktorja ftoi shikuesit në hapësirën magjepsëse, e cila është e mbushur me rafte rrobash dhe çanta dhe mure këpucësh.

“Ky është vendi ku unë jetoj me të vërtetë, në dollapin tim,” pranoi ajo. “Këtu e kaloj pjesën më të madhe të kohës. Kjo është si ëndrra e çdo vajze . ”

Vergara tha se sendet në mobiljet e mëdha prej mermeri të dhomës kanë vlerë personale për të.

“Të gjitha këto gjëra janë shumë të veçanta për mua,” tha ajo, duke treguar që gjeti në një dyqan në Paris dhe një foto të çmuar të vëllait të saj të ndjerë dhe kushëririt të saj, i cili gjithashtu ka ndërruar jetë.

Vergara më pas mbajti një foto nudo bardh e zi me kornizë dhe tha: “Dhe kjo foto, ishte kur isha e re dhe e freskët” . Siç shpjegoi aktorja, ajo e vlerëson shumë këtë imazh dhe i kujton kujtimet e bukura nga e kaluara e saj.

Vergara e bleu shtëpinë për 26 milionë dollarë në vitin 2020 ndërsa ishte ende e martuar me Joe Manganiello. Pas shtatë vitesh martesë, çifti njoftoi ndarjen në korrik 2023.

1 Komente

  1. A
    Askusha

    Lajme BYTHEEEEEEE!!. se cfare i duhen shqiptareve keto, se marr vesh, gazetaruc Bythe qe ke bere kete lajm si dhe te tjere si ky

    Lini një Përgjigje