FOTOT: Angela Martini provokon me dekoltenë e hapur

23 Shtator 2023, 15:56Lifestyle TEMA

FOTOT: Angela Martini provokon me dekoltenë e hapur

Angela Martini është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo destinacionet luksoze që viziton.

Së fundmi, modelja seksi ka publikuar në rrjetin social Instagram një sërë fotografish, ku është shfaqur mjaft atraktive duke pozuar në të zeza.

Ajo kishte veshur një palë geta të ngushta dhe një korse të ngushtë, që vinte në pah gjoksin.

 

1 Komente

  1. p
    palla

    Haneme turku

    Lini një Përgjigje