FOTOT: Ardit Çuni në një shtrat me Samanta Karavellën, ja detajet që i nxorrën zbuluar

15 Mars 2023, 10:02Lifestyle TEMA

FOTOT: Ardit Çuni në një shtrat me Samanta Karavellën, ja

Një video e Ardit Çunit në TikTok ka ngritur dyshime se ai dhe Samanta Karavella janë në njê lidhje. Arditi shfaqet i zhveshur në një dhomë gjumë teksa mbrapa tij ndodhet e shtrirë në shtrat një vajzë të cilës nuk ia ka zbuluar identitetin. Mirëpo, asaj i duket një tatuazh në kyç e dorës identik me atë të Samantës.

“Samanta është kjo se e njoh nga tatuazhi,” shkruan dikush. “Samanta në video! Po ajo ka të dashur,” pyet një tjetër. “Trego që ke të dashur, pa treguar që ke të dashur” lexohet në një koment të radhës.

Por tatuazhi nuk është detaji i vetëm. Si Samanta, po ashtu dhe Arditi kanë pozuar nga e njëjta banesë dhe kjo vihet re nga panorama e njëjtë e varur në mur.

Se a janë bashkë apo jo,mbetet për tu parë në vijim. 

@arditcuni1 E kam shtypur qysh se kam shtypur ???? #fyp #arditcuni #meme ♬ original sound - CreativeMind01

 

 

 

4 Komente

 1. k
  karderri

  na plasi kari

  1. B
   Bravo

   s'ka gjo mat'bukur kur njerzit bojn dashni e duhen me njoni -tjetrin .ju lumt tyta e puckes

   1. s
    shka pa don i ky milet robi ban si ja do vet

    jan te dy vipa mar ta marrsha , te dyve ja don , bajn qef o qief te dy , ato me i njom . cfae ka ktu qi s'shkon ? ik e re

    1. M
     Moralisti qe nuk e degjon kush

     Hall tjeter mos paçim, se me ke shkon Ky me ate apo me ate tjetren. Ja objektivat e rinise sot, beni ndonje pune more se koha iken e beheni per familje dhe nuk keni “ as berne ne by…” thote populli. Demek shqiptaret nuk kane buke te hane por cellulare kane te gjithe. Puna te nderon keto jane budallalleqe

     Lini një Përgjigje