FOTOT: Beniada Nishani vjen me poza të nxehta, tregon format vetëm me të brendshme

17 Prill 2024, 13:30Lifestyle TEMA

FOTOT: Beniada Nishani vjen me poza të nxehta, tregon format vetëm me

Beniada Nishani është një nga personazhet më të dashura dhe të ndjekura të momentit.

Modelja fitoi zemrat e shqiptarëve me karakterin e saj dhe pozitivitetin që tregoi në realityshow.

Së fundi Beniada ka publikuar një foto ku shfaqet tejet seksi. Bukuroshja e ekranit ka treguar linjat e saj perfekte teksa pozon me të brendshme.

1 Komente

  1. T
    Trojan

    Beniada prosituta , ia rene pazari tani gorres se big brotherit,Beni nje 50 per nje gojore ta jap me gjithe qejf

    Lini një Përgjigje