FOTOT: Dalin pamjet nga martesa e vajzës së Tom Doshit me biznesmenin

22 Maj 2023, 10:39Lifestyle TEMA

FOTOT: Dalin pamjet nga martesa e vajzës së Tom Doshit me biznesmenin

Vajza e politikanit dhe biznesmenit Tom Doshi i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme.

Briana Doshi ka kurorëzuar dashurinë në një ceremoni madhështore me Bruno Çelën, djalin e biznesmenit Geront Cela.

Ceremonia është mbajtur në një nga lokalet më luksoze në Tiranë, ndërsa ambjenti ishte dekoruar me lulet shumëngjyrëshe.

Në këtë ceremoni nuk munguan dhe personazhet VIP, ku mes të ftuarve ka qenë Luizi dhe Kiara. Luizi madje në një postim në rrjetet sociale, ka ndarë dhe një foto me djalin e Doshit.

Dasma e Brianës dhe Bruno u mbajt më 21 maj, një javë pas zgjedhjeve lokale të 14 majit, pasi Tom Doshi dhe dhëndri i tij kanë qenë të angazhuar në fushatë.

15 Komente

 1. d
  daku

  Dasmen e paguajne pacientet shqiptare qe i ngopin me ilace pa efekt.

  1. 1
   1002

   Me allci deshe te thoshe .....

  2. c
   c

   Doli emri i deputetit te pare ne parlamentin e ardhshem 2025.Ai eshte Bruno Cela me 20 000 vota. Rrofte demokracia shqiptare.Gjithsesi te trashegohen dhe jete te lumtur.Se di Gjushi si i ka femijet apo dhenduret se edhe ato jane deputete te ardhshem

   1. V
    Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

    Rama me Linden ishin ne dasem? Po Benet Beci? Po celebrimin a do e beje Erion Skuthi apo do bejne Shkoder?

    1. S
     Salkari

     Rama nuk ishte , beri mekat , la Linden dhe palloi motren tende .....

    2. G
     Gjella me kripe e kripa me karar.

     Tamam si Arixhinjte qe veshin kemish me lule...E kanebukosur ambientin me lule.

     1. n
      ngelet duke share o milet i keq !

      Jete te Lumtur vajzes se Tom Doshit ...

      1. L
       Lindita Cazimi

       Nuk na kishte zene gjumi per te, na plasi menderja.

       1. Q
        Qytetari dt. 22 maj 2023

        Xhonturqve te Shqipërisë ju ka zënë syri "bakër". Kanë mbetur prapa me kohën. I perkasin periudhes se Osmanllinjve.

        1. B
         Bobi

         Po ky Luiz bukeshkeluri cfare do ketu pa lali dhjerin

         1. K
          Korabi

          Per ter moter kane ardh.

          1. V
           Vjola

           Të trashëgohet vajza Jete të lumtur

           1. B
            Beni

            Luisi eshte bere si margarine.Akoma vlersohet ky mashtrus.

            1. O
             Origjina

             Jevgjit eshte ky Ko-Doshi ?

             1. p
              privat

              apsolutisht qe nuk eshte se di nga te erdhi ky mendim ata jane bore re bardhe te gjithe ti thua jevg haaahahahhhahahahahah

             Lini një Përgjigje