FOTOT: Emily Ratajkowski “çmend” ndjekësit, pozon me bikini

26 Nëntor 2023, 11:48Lifestyle TEMA

FOTOT: Emily Ratajkowski “çmend” ndjekësit, pozon me

Emily Ratajkowski dukej sensacionale teksa promovoi linjën e saj të bikinit të premten në mëngjes.

Influencuesja, 32 vjeçe, po shtynte shitjen e “Black Friday” për markën e saj Inamorata.

Vajza e kopertinës së “Vogue” shfaqi asetet e saj teksa modelonte një bikini blu të errët që e shfaqte maksimalisht figurën e saj seksi. Emily u pa edhe me rroba banje të kuqe dy pjesë, shkruan DailyMail.

Modelja dukej mahnitëse me flokët e saj brune të stiluara dhe format trupore.

 

1 Komente

  1. P
    Plakut që i rri gjithmonë dru

    Sa e pështirë ,,pidh i vyshkët me byth botoksi dhe gjoksin dërrase

    Lini një Përgjigje