FOTOT: Heidi Klum ‘turbullon’ rrjetin, del pothuajse nudo

11 Shkurt 2024, 14:13Lifestyle TEMA

FOTOT: Heidi Klum ‘turbullon’ rrjetin, del pothuajse nudo

Gati dy javë pasi publikoi këngën e saj më të re muzikore, një version kërcimi i hitit të Corey Hart të viteve 1980 “Sunglasses At Night”, Heidi Klum po vazhdon të bëjë të gjitha ndalesat për të promovuar bashkëpunimin e prodhuar me ikonën EDM dhe DJ Tiësto.

Të premten, supermodelja gjermane, 50 vjeçe, ndau në Instagram disa foto thuajse nudo të saj duke xhiruar videon zyrtare të këngës.


Në fotografinë seksi, bukuroshja bionde mund të shihet e shtrirë “topless”, e veshur vetëm me një pallto magjepsëse gëzofi.

 

 

Lini një Përgjigje