FOTOT: Ja pra që “rinia e përjetshme” ekziston

14 Mars 2023, 10:27Lifestyle TEMA

FOTOT: Ja pra që “rinia e përjetshme” ekziston

Ato kanë qenë modelet më të famshme të viteve ’90.

Por sot, edhe pas 30 vitesh, vazhdojnë të mbeten po aq të bukura dhe në një formë fizike, që do t’ua kishin zili edhe vajzat më të reja.

Në festën e organizuar një natë më parë, pas ndarjes së çmimeve Oscar, Helena Christensen, 54 vjeç, Eva Herzigova, 50 vjeç, Naomi Campbell, 52 vjeç, Heidi Klum, 49 vjeç, disa nga divat e viteve ’90, “konkurronin” denjësisht me modelet e reja, duke na treguar edhe njëherë tjetër se vitet janë thjesht numra.

 

8 Komente

 1. T
  T

  Po u kan rinin e perjetshme o gazetar idjot se lat nam zhaba jan akoma

  1. A
   Askushi

   Fillohet karriera 16 vjeçe me gojore Vazhdohet me ngritje zbritje nga hajdari ne hajdar duke perdorur spermatozoit per lekuren Nuk kapin asnje pune me dore Me heqjen e mitres nuk behen nena natyrale se shkakton mbipeshe dhe celulit Mbas moshes 40 vjeçe fillon plastika dhe botoksi. Dhe ja ku e kape rinine e perjetshme. Vampiret pine gjak keto pine shurre dhe sperme. Ka dhe nga ato qe hajne mut po kerkon vullnet Rrofte rinia e perjetshme.

   1. S
    Sheqeri

    Kush ta ka then ty qe nena natyrale shton peshe? Shtojne peshe vetem grate qe nuk duan te qihen nga burrat e vet. Ato qe duan rrine pik ne peshe ideale.

   2. x
    xeben e mesit e kisha marak me ja ngop

    vallahi jan ne moshen mat'mir me shiju jeten .lum kush e ka ate fat ,me pas nji dame ne kte moshe qe dijn mir se cfar duan

    1. N
     Nomi mi Nomi

     apa pa ka lezet me ja shtrengu iher ducin me ja shtrydh me qit long

     1. M
      Mendim im

      Te gjithe komentuesit punokan ne servis makinash. E leshojne gojen pa dogane. Me mire heshtni se te nxirrni idiotlleqe nga goja.

      1. S
       Sheqeri

       Po po, kari n'pidh. Genjeni veten dhe do e shikoni

       1. T
        Te fala Meros.

        Pervec se ka qene e gjate por me te shemtuar dhe kurve se Heidi ne rinine e vet nuk ka pasur, bistuturia, silinikani dhe makeup me kg ne surrat i ka kthyer "rinine" e perjetshme.

        Lini një Përgjigje