FOTOT/ Këngëtarja seksi uron veten për ditëlindje: Je njeriu me QR që njoh, të dua

10 Qershor 2023, 12:18Lifestyle TEMA

FOTOT/ Këngëtarja seksi uron veten për ditëlindje: Je njeriu

Beatrix Ramosaj ka festuar ditëlindjen.

Këngëtarja ka mbushur 29 vjeç e në ditën e saj speciale i ka bërë një urim publik vetes.


Ajo ka postuar një foto me fustan të kuq dhe një tortë në formë zemre.

"Vetja ime je njeriu me QR që njoh! Të dua", shkruan Beatrix.

2 Komente

 1. V
  Vlora.Vlora

  se kuptoj pse duhet tu tregosh njerezve gjokset dhe bythen ,mund te besh edhe foto me te thjeshta qe njerzit mund ti vlersojne me shume mund ti hiqje edhe breket fare si per ditlindje se ju s keni cipe ,se per kengetare vari karrin te bige mbushse topi ,atehere hajde te bejme foto escorte ,

  1. x
   xha Beqo

   debile komplet

   Lini një Përgjigje