FOTOT: Larg nga çfarë jemi mësuar ta shikojmë, Angelina Jolie nis një karrierë të re

30 Mars 2023, 14:15Lifestyle TEMA

FOTOT: Larg nga çfarë jemi mësuar ta shikojmë, Angelina

Angelina Jolie është një ndër femrat më të suksesshme në “Hollywood”. Ajo është një aktore hollivudiane, regjisore e njohur filmash dhe aktiviste humanitare.

Angelina po sfidon veten në diçka krejtësisht të ndryshme – duke lançuar një markë veshjesh dhe bizhuterish. Ylli ‘Maleficent’ ka aplikuar për një markë globale për biznesin, të cilin e ka quajtur “Atelier Jolie”.

Një burim tha: “Angelina ka punuar në këtë projekt për më shumë se një vit dhe ajo shpreson që marka tregtare të miratohet në mënyrë që të mund të ecë përpara në sipërmarrjen e saj të re.

Përveç modës, marka përfshin gjëra shtëpiake dhe shërbime të tjera.

 

Lini një Përgjigje