FOTOT: Ledina Çelo “çmend rrjetin”, shfaqet në super formë me bikini

10 Shkurt 2024, 14:20Lifestyle TEMA

FOTOT: Ledina Çelo “çmend rrjetin”, shfaqet në

Këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Çelo, feston sot ditëlindjen e saj të 47-të.

Në shenjë të kësaj dite të veçantë, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një video si një kolazh të bukur të kujtimeve nga pushimet verore të së kaluarës, ku ajo shfaqet duke treguar format e saj atletike dhe të mirëmbajtura.

Ledina vë në pah linjat e saj trupore dhe në veçanti të pasmet, me krenari dhe pa komplekse.

 

 

 

5 Komente

 1. M
  Mario

  Po ca këngëtare leshi se na catë karin me kurva ngado. Ngelën duke u zhveshur të gjitha.

  1. L
   Lik

   Hahaaa qysh e qojka njanen »big » nalt pela…

   1. T
    Tani

    Shume ne forme quhet kur del by….. a ose kur nxjerin ci…… at po pse nuk ka si ta reklamoj femra bukurine

    1. T
     Trojan

     Si kengetare jeni te mara fund ,te pakten te shohim ndonje vrime jashte

     1. K
      Karadaku

      Kuriozitet i madh do jet kur ledina te dali e veshur , se ka 30 vjet qe shikojm bythen e Ledines ne gazet , por bythen e ka te bukur veç duhet te jet krenare per at byth , dhe 100 byth te tjera .

      Lini një Përgjigje