FOTOT më seksi të Ledina Çelos, vitet janë thjesht një numër për këngëtaren

7 Dhjetor 2023, 11:52Lifestyle TEMA

FOTOT më seksi të Ledina Çelos, vitet janë thjesht

Ledina Çelo, këngëtarja shqiptare vërteton që vitet janë thjesht një numër për të.

Nëse do të shohim llogarinë e saj në Instagram dhe fotot që publikon këngëtarja do të kuptoni pse.

Ajo shfaqet mëse në formë dhe më seksi se kurrë më parë .

Duket se koha ka ndalur për këngëtaren Ledina Çelo, e cila prej vitesh jeton larg Shqipërisë, megjithëse vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale me postimet e saj.

3 Komente

 1. Q
  Qafa e Llogarase

  Po c kengetare aman,te gric veshet ...per bythe po s' je çi thua....

  1. T
   Toni Montana

   Oooooo....Temaaaa....keto foto jane te vjetra i keni nxjerre njehere...nqs nuk keni ndonje gje me te mire se kjo....kete mos e nxirrni...se nuk eshte batall njeri per ta pare kete PIV .

   1. K
    Ka per te tere

    Po cfare taksirati kane lexuesit te shikojne bythen Ledianes se harruar qe pidhi i eshte vyshkur kesaj kurve te vjeter. O Mero gazetes veri pulle te kuqe dhe 18, he me pac uraten ore koke tjegull.

    Lini një Përgjigje