FOTOT: Me të brendshme minimaliste, Oriola Marashi shfaqet joshëse nga Parisi

3 Mars 2024, 09:40Lifestyle TEMA

FOTOT: Me të brendshme minimaliste, Oriola Marashi shfaqet joshëse nga

Tashmë është një fakt që ajo është një nga modelet më të suksesshme të momentit, por edhe më provokuesja dhe më seksi.

Oriola Marashi i ka lënë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit që vijnë nga kryeqyteti i dashurisë, Parisi.

Bukuroshja ka dhuruar poza të zjarrta nga ballkoni i hotelit ku në krah të saj duket kulla Eiffel.

 

8 Komente

 1. A
  Ani

  Vertet e bukur. Ndoshta nje nga femrat me te bukura shqiptare.

  1. L
   Lexhenda

   Te brendshme minimaliste ????????‍♂️????????????‍♂️????????????‍♂️????????????‍♂️????

   1. S
    Sulejmani

    Prostitute, mjere kush i merr per grua

    1. h
     hapu Çipe !

     Pidh, pidh , shum shum pidh. Shum pidh, shum pidh

     1. T
      Tino

      Jo keq por prapanicat shume te medhaja

      1. A
       Asd

       Orjola nuk di ku te çoje më llastikun e brekeve. E pengojne sqetullat.

       1. E
        Edlira

        epo ngrija ti mbi supe si rripa kominoshesh, se vetem ajo ka ngelur pa u bere si poze... Po e njejta pamje tek cdo foto.Vjen nje moment qe behesh bajate me te njejtat poza dhe te njejten menyre te shprehuri edhe kur je e bukur.Nuk sjell asgje te re kjo femer.Perseritje nonstop.

       2. K
        Kerdi Vogel

        Eeee ca bythe ka kjo re

        Lini një Përgjigje