FOTOT/ Miss-i në Rusi masakrohet për pamjen nga komentuesit: Fitoi se ishte e vetmja garuese

10 Qershor 2023, 13:35Lifestyle TEMA

FOTOT/ Miss-i në Rusi masakrohet për pamjen nga komentuesit: Fitoi se

Natalya Oskar, 34 vjeç, u shpall vajza më e bukur në konkursin “Ms Beauty” në Rusi, por u masakrua me komente negative në internet pas publikimit të një fotoje menjëherë pasi mori kurorën.


Komentuesit nuk kanë treguar aspak mëshirë ndaj 34-vjeçares, ndërsa organizatorët reaguan duke publikuar foto të tjera të 34-vjeçares dhe thanë se fotoja e parë nuk është kapur nga këndi i duhur.


Ndërkohë, “Daily Mail” shkruan se është zbuluar se Natalya ishte bashkëshortja e sponsorit kryesor të konkursit.

Lini një Përgjigje