FOTOT: Modelja shqiptare, një kombinim perfekt mes të bukurës dhe "të zjarrtës"

23 Shtator 2023, 11:00Lifestyle TEMA

FOTOT: Modelja shqiptare, një kombinim perfekt mes të bukurës dhe

Në super formë dhe seksi. Kështu duket modelja Oriola Marashi në fotot e saj më të fundit të realizuara në Tuscany të Italisë.

Oriola shfaqet në një kabriolet, e veshur seksi dhe e buzëqeshur, duke çmendur kështu qindra mijëra fansat e saj në rrjetet sociale. 

 

2 Komente

 1. f
  fukaraji

  Cfaare ka kjo me te bukur se cdo femer e zakonshme ne te njenjten situate dhe kombinacion, po i ktheni gazetat ne porno per te rritur shikimet......

  1. l
   llapa

   Prosti me gjokse silikoni

   Lini një Përgjigje