FOTOT: Në super formë dhe me të pasme bombastike, njihuni me policen që po “çmend” rrjetin

21 Shtator 2023, 13:30Lifestyle TEMA

FOTOT: Në super formë dhe me të pasme bombastike, njihuni me

Në epokën e mediave sociale, çdokush mund të bëhet viral, madje edhe një police.

Alexa Narvaez, një oficere e re policie nga Kolumbia ka bërë mjaft bujë në TikTok me pamjen e saj mahnitëse dhe personalitetin argëtues.

Oficerja Narvaez hapi llogarinë e saj në TikTok, si një mënyrë për t’u lidhur me komunitetin dhe për të treguar një anë ndryshe të zbatimit të ligjit. Por ajo që nuk priste ishte që bukuria dhe sharmi i saj të tërhiqnin kaq shumë ndjekës.

Në vetëm pak javë, videot e saj në TikTok kanë mbledhur mbi 2 milionë shikime, ku fansat “çmenden” pas tipareve të saj mahnitëse dhe buzëqeshjes.

Ndërsa fama e saj në TikTok e ka sjellë atë në qendër të vëmendjes, ajo thotë se pasioni i saj i vërtetë është t’i shërbejë komunitetit të saj si oficere policie.

“Unë e dua punën time dhe dua të ndihmoj njerëzit”, thotë ajo.

Disa kritikë kanë ngritur shqetësime se popullariteti i polices mund të largojë vëmendjen nga serioziteti i punës së saj. Por oficerja thotë se ajo e merr shumë seriozisht rolin e saj si oficere policie dhe nuk i komprometon kurrë detyrat e saj për hir të mediave sociale.

“Unë jam mirënjohëse për mundësinë për t’u lidhur me njerëzit në një nivel personal dhe për t’u treguar atyre se policët janë gjithashtu njerëz”, thotë ajo.

 

1 Komente

  1. 0
    00===========o- - - - -------

    meta a merthy /arrestu kjo Te Gjatin mes atyne formave( )o( )bombastike eeeeeee - e lsho pafrym .Te vdekur tu dhon shpirt ,duke ju var jarget .Krruajeni po deshet

    Lini një Përgjigje