FOTOT: Nga imazhet seksi te roli si mama, Aurela Hoxha ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim

3 Mars 2024, 16:24Lifestyle TEMA

FOTOT: Nga imazhet seksi te roli si mama, Aurela Hoxha ndryshe nga sa jemi

Modelja e njohur Aurela Hoxha prej shumë vitesh jeton në Barcelonë, ku ka tashmë jetën e saj familjare.

Modelja prej vitesh ka celebruar dashurinë e saj dhe është nënë e dy fëmijëve, një djali dhe një vajze. Megjithatë, një pjesë e saj është edhe në Shqipëri, ku ajo vjen shpesh.

Në një nga këto udhëtime të shkurtra për në vendin tonë, paparaci i 'Panoramaplus' ka mundur ta fotografojë.

Nëse më herët e shihnim gjithnjë seksi dhe e kujdesshme deri në detaj për “look”-un e saj, këtë herë ishte ndryshe. Aurela tashmë është përshtatur me rolin e ri si nënë dhe me veshjet “casual”. 

E veshur tërësisht sportive, modelja ka qenë së bashku me vajzën, që po e shtynte me karrocë. 

4 Komente

 1. c
  cazzomaiale

  kjo mama ??? ahahahahahahaaa

  1. F
   Femer e thjeshte , lezetllek

   Ore ka njeri te dashur kjo gjynafqare? Ka mama, moter ? Si nuk I ka thene njeri mos ta fry je surrat e buze se eshte llahtar te Dali në rruge ashtu o booo boooo

  2. B
   Black jack

   Still younger for sugar mama

   1. L
    Liki

    Me kne thene djemt ne perendim se “nenat me te mira” jane ato qe dalin nga kurvat.

    Lini një Përgjigje