FOTOT: Ore kisha ca të shkoqura në xhep, më duket se me ranë

22 Maj 2023, 17:03Lifestyle TEMA

FOTOT: Ore kisha ca të shkoqura në xhep, më duket se me ranë

Sot ka nisur stërvitja ushtarake më e rëndësishme për Shqipërinë, me ç’rast është mbajtur edhe një ceremoni.

Në ta kanë qenë prezent nga presidenti Begaj, tek kryeministri Rama e ambasadorja amerikane Yuri Kim.

LSA sjell ndërkohë disa foto pikante, nga presidenti Begaj që mbron kokën nga dielli, tek Rama që diç kërkon përdhe.

16 Komente

 1. Z
  Zeneli

  Ky po qe tall nellin...

  1. a
   aaaaa

   Rama ka bere dhe po bene pune te medha dhe bravo per kete,,,por dreqi te haje vish nonje kostum serioz se do thone bota qe Shqiperia me te vertet dhe ka nje ushtri kaq te pjerdhur dhe te fendur sa edhe kryeministri ne kete ceremoni serioze vete i veshur me brekushe se nuk ja vlene dhe ajdmo varrja.

  2. s
   shpetim

   Yuri duket si e punesuar e Rames.

   1. M
    Mohamed

    Sipas frontit demokratik e qim pekes ashtu eshte.imperializmin amerikan e kemi futur nen kthetra duke i punsuar????????????????????????. Ku i qelloj ne shenje xhelil gjoni me saliun qe e beri kryetar te PD ????.

   2. G
    Gazheli

    Shenjat e qarta te karepsjes e cila normalisht duhet ta kishte vrare deri tani se per ra zene e ka zene qekur ka lindur. Qe kur akuzoi kristaqin se i palloi gruan dhe doli gregu vogel. Shuqyr qe ka vdeke se do e akuzonte edhe per Zahon

     1. H
      Himarioti

      Po Berishaa, ku është? Nuk u duk fare apo, po përgaditë trupat shepllare kundër Amerikës?

      1. K
       Komentues

       E shkoqura më e vogël e këtij është 100$ ose 100€.

       1. u
        ulsi

        ma nalt ma nalt

        1. H
         Hordhia e ndyrë e Sali Rrumpallës

         Po ti, me Ramën fle? Mbetët duke e share neper komente, por ai prapë kryeminister. Sepse Rama nuk ikën me sharje neper komente, as me të bertiturat e idiotëve ne rruge "Rama ik", as me paravolirat qe thotë Grida Duma ne Too Channel dhe s'ja merr vesh njeri, dhe as me pordhet qe leshon ketu Kalec Dega. Rama hiqet nga kryeminister dhe del ne pension vetem me një alternative qe merr votat e popullit. Sa të jetë Sali Katunari dhe Like Floriri, Rama e bën gjumin rehat. Per sa kohë nja 400 mije ose 500 mije budallenj votojne per Saliun dhe Liken, janë 800 mije ose 900 mije qe votojnë Ramën. Kështu qe atij nuk i plasi bytha se e shani ju. Do ta shash Ramën dhe ta bësh të mos flejë natën? Hiq Saliun dhe Like Maskarait nga politika, hapi rrugen intelektuale e ne PD, dhe e ke share Ramen sa per 500 mije vetë, pa u marre fare me Ramën. Por njerezit e kane me rehat të shajne Ramën dhe popullin, kur ne fakt mutin mu ne derë ja bën Saliu me Liken. Mos merr shembullin e trapave dhe debilave qe ose shajne Ramen nga gjatesia ose shajne popullin pse voton ate qe do. Debilat nuk e dine qe vetem populli nuk shahet, se ata jane vete populli, me gjithë prindërit e tyre Populli qenka budalla, ndersa këta debilat qenkan të mençur. Po te ishin të mençur, Saliut dhe Like Floririt do u ishte harruar emri sot, ndersa Rama nuk do kishte ardhur fare ne politikë, por do ishte akoma ne France duke bere piktura. Por debilët deshen Saliun, dhe tani e ka fajin populli.

         1. T
          Tim Morina

          Bravo Rama

         2. H
          Hall Esmaja me bole

          Vdekte Elisa për çorapet e tua të kuqe. Ta kishe veshur dhe xhaketën rozë të pastë hallua për inat të Salikes...Mos dil pa pirë ilaçet Agush

          1. T
           Tim Morina

           Ju lumte i madh jeni zoteri Rama

           1. P
            Perpara dhe vetem perpara .

            z.Edi Rama po tall carin , me ate dyshen Penecilinen e hoxhakut te Urines qe mbante per Analizat, dhe Spiunin dhe me te drejte.. qe te thyn ne mese, Gimi me tha 7 %. qe po ju thote me kete foto..Ku mutin jeni ju trima, qe jeni si mijte dhe spo ju shohe fare .. z.Edi i ka shkelur me kembe dhe me te drejte..

            1. P
             Perpara dhe vetem perpara .

             z.Edi Rama po tall carin , me ate dyshen Penecilinen e hoxhakut te Urines qe mbante per Analizat, dhe Spiunin dhe me te drejte.. qe te thyn ne mese, Gimi me tha 7 %. qe po ju thote me kete foto..Ku mutin jeni ju trima, qe jeni si mijte dhe spo ju shohe fare .. z.Edi i ka shkelur me kembe dhe me te drejte..

             Lini një Përgjigje