FOTOT: Pamje nga festa e ditëlindjes së Rita Orës në Kosovë

27 Nëntor 2023, 10:52Lifestyle TEMA

FOTOT: Pamje nga festa e ditëlindjes së Rita Orës në

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora ka mbërritur dje në Kosovë së bashku me familjen e saj.

Ajo u pa me partnerin e saj, Taika Waititin, babanë Besnik Sahatçiun si dhe me motrën, Elenën.

Këngëtares iu bë një surprizë në aeroport. Në fotot e publikuara nga festa shihet një tortë dhe artistja duke fryrë qirinjtë.

Rita duket se këtë ditëlindje ka vendosur ta festojë në vendlindje, e në vazhdim do të ketë edhe takime të tjera.

1 Komente

  1. S
    Selvije Hashani

    Gjaku nuk bëhet ujë Rita Ora sikur ylli i dritës së mëngjesit që shkëlqen dhe bën dritë së vashku me lindjen e diellit e po sa të bëhet natë shkëlqen sikur Hëna e vetme që shëndrit por iu bën dritë të gjithëve me yjet që i ka pranë

    Lini një Përgjigje