FOTOT/ Poza provokuese dhe me bikini minimaliste, vajza e ish deputetes i vë “flakën” rrjetit

26 Mars 2023, 13:48Lifestyle TEMA

FOTOT/ Poza provokuese dhe me bikini minimaliste, vajza e ish deputetes i

Vajza e ish-deputetes Albina Deda, Ada i ka vënë flakën rrjetit me pozat seksi. 

Deda pozoi me minibikini duke vënë në pah format e saj elegante trupore.

Ajo ngriti temperaturat me fotot hot duke mos lënë vend për imagjinatën.

Herë pas herë vajza e ish-deputetes ‘djeg’ rrjetet sociale me foto të nxehta.

Ajo gjithmonë guxon me pozat e saj dhe nuk e ka problem të ekspozojë linjat e saj perfekte.

 

7 Komente

 1. c
  cfare te keqe ka ?

  E ka biznesin e vet! ...pse shqetsoheni ju te gazetes ?!...

  1. a
   abc..

   ia bon mami vet fotot

  2. a
   abc...

   ia bon mami vet fotot

   1. b
    boll u moret me thasheme

    si mer s'keni turp ! jeni ne metro ju e ? ktyre i thoni bikini minimale ju e ? minimale eshte _1 gisht_ o njerez qe s'ja keni iden permasave . ik ere se s'bo kshtu

    1. Y
     Ylli

     Minimaliste???Cfare dreq shqipe eshte kjo?

     1. P
      Patriot

      Mos ja nderprisni frulline goces sepse po pregatitet per deputete. Dini gje ju cfare meritash kishte mami kur u be deputete? Kushtu do vazhdoi ai vende i mjere? Deri kur?

      1. E
       Enea

       Eh Mirditore

       Lini një Përgjigje