FOTOT: Rrjeti në ekstazë, pas rikthimit të Lulzim Bashës

25 Maj 2023, 11:05Lifestyle TEMA

FOTOT: Rrjeti në ekstazë, pas rikthimit të Lulzim Bashës

Lulzim Basha duket se më në fund ka vendosur të rikthehet në politikë, pas tërheqjes një vjeçare.

Dhe kush është gëzuar më shumë për rikthimin e tij? Rrjetet sociale, që prej kohësh e kanë shpallur atë si “mbretin e memeve”.

 

11 Komente

 1. F
  Fatmiri

  Humor i kenshem.

  1. R
   Rrotkarizimi Politikes Shqiptare vazhdon !!!!!!!

   o Zot i Madhe c'eshte kjo Medie Toksike qe meren me nji bajge te shtypur Politike ,qe s'ka asgje per ta kujtuar e jo me tallur kart medieve me Veshgjatin qe Miljonat qe ka Vjedh kur ishte ne pushtet po i hedh me i bo rreklame vetes ,tu e rrejt Qypi me Mute qe ka mbi shpatulla se gjasme eshte Politikan dhe do vihet ne krye te PD -s ! Haaaaa haaaaaaaa haaaaaaaaa Ku je mor Kurva Dreqesi e Spak rropsia qe shetit katundeve per diversante ,ja ku e keni Borat Veshgjatin qe i ka te gjitha Nenet mbi aate kokBythe qe ka.Oerse se arrestoni e rrasni brenda o Bordello e Dreqsise

   1. "
    "BOHOTINA"

    Ta marre PD. Shtyjeni te behet Mbret e Perandor, por mua ky njeri nuk me ngroh, nuk me rezulton te kete disa karakteristika te domosdoshme per nje drejtues ne ato nivele. Nga te gjitha, per mua, i mungojne te gjitha...

    1. L
     Lymi Tutit

     Natyrisht "Memet" e ekspozuara,kane mesazhet e tyre,pra kane vlere...... Por,Foto e fundit flet Shume ........ Veshtire se gjen nje qytet Europian,qe ne mes te dites te jete Bari/kafeja e tej mbushur me te rinj dukshem te moshes universitare,ose asaj te punes !!?? Edhe kur mund te shikosh,e sigurte qe ne shumice jane turiste dhe jo qe flasin gjuhen e vendit ! Kjo flet per dembelizem dhe bashkejetese pa asnje perspektive....... Si mund te vazhdohet ne kete menyre ?? Kjo nuk ka lidhje me individe politikane,sado te fuqishem qofshin........ po rrenjoset nje "fryme" shume negative parazitizmi,qe shoqeria tone,tashme,ka nisur ta "vuaj" ....... Le te komentojme mbi kete "teme" ...... Ndjese nese jam i gabuar.Lymi Tutit

     1. D
      Dum babën

      Tani që u ktheve,dotë fitojmë ,tani do fillojmë luftën, dhe përpara do marshojmë,ky urugan që filluam,nuk do ndalet aspak ,në njëzetepesën o fitojmë,ose do mërgoj prapa,

      1. R
       Ramalluku i Surrelit

       Ja mireseardhe mor Lyl djali, se fort per ty na kish zene malli / Te betohem e te jap llafin si burre, qe ate " Lyli fle gjume" nuk do te themi me kurre /

       1. T
        T

        Ky eshte rritur ne epruvet,flete kodra mbas bregut,ose si e jema e Zeqos maje thanes. Eshte thjesht klloun politike!

        1. O
         O zot cfare shohim

         Si nuk u burrërua asnjehere ky njeri.

         1. I
          Il patriota

          Epo jemi me fat . Derisa te kemi lulushin ne forme kemi me cilin te qeshim.

          1. D
           Demotakercita

           A ka mbetur Shqiperia dhe PD-ja pa burra e gra te tjera?Vete u a ngreme veshet dhe pastaj ata na hypin ne kuriz dhe nuk zbresin me.Popull i mesuar nen zgjedhen e bajraktarit.

           1. M
            Moni

            Mreti i memeve is back. Po ku ishe or king :D

            Lini një Përgjigje