FOTOT: Tani nis revolucioni ynë i vërtetë

22 Maj 2023, 10:31Lifestyle TEMA

FOTOT: Tani nis revolucioni ynë i vërtetë

Sali Berishës tashmë i ka dalë turpi nga humbja poshtëruese e 14 majit.

Ai ka nisur të dalë sërish përditë nëpër TV, duke mos mbajtur asnjë përgjegjësi për humbjen dhe duke thënë se zgjedhjet edhe këtë herë u vodhën.

Berisha ka paralajmëruar një revolucion për të mbrojtur votën këtë herë, edhe pse më 14 maj premtoi se Rama s’do të kishte asnjë mundësi për të vjedhur votat, ndërsa pas 14 majit ankohet pikërisht për këtë gjë.

Ndaj dhe në rrjet nuk është se e merr më njeri seriozisht dhe tashmë është kthyer në memen e ditës.

16 Komente

 1. M
  Miut Kriminel i ka ardhur fundi.

  Foto me te bukur se kjo nuk besoje se ka pare njeri besoje... Taman Kriminelit i ka ardhur fundi do vdesi me keqe sic vdesin Mijnte e haleve..

  1. M
   Miut Kriminel i ka ardhur fundi.

   Foto me te bukur se kjo nuk besoje se ka pare njeri besoje... Taman Kriminelit i ka ardhur fundi do vdesi me keqe sic vdesin Mijnte e haleve..

   1. M
    Miut Kriminel i ka ardhur fundi.

    Foto me te bukur se kjo nuk besoje se ka pare njeri besoje... Taman Kriminelit i ka ardhur fundi do vdesi me keqe sic vdesin Mijnte e haleve..

    1. M
     Miut Kriminel i ka ardhur fundi.

     Foto me te bukur se kjo nuk besoje se ka pare njeri besoje... Taman Kriminelit i ka ardhur fundi do vdesi me keqe sic vdesin Mijnte e haleve..

     1. M
      Miut Kriminel i ka ardhur fundi.

      Foto me te bukur se kjo nuk besoje se ka pare njeri besoje... Taman Kriminelit i ka ardhur fundi do vdesi me keqe sic vdesin Mijnte e haleve..

      1. S
       Sula

       Berisha dhe Meteaj, me rezultatin e zgjedhjeve te fundit, jane me dobet se kater vjet me pare kur ata por me Bashen ne krye bojkotuan zgjedhjet. Eshte lehtesisht e verifikueshme.

       1. A
        Agroni

        Tamam si Shkullaku . O Shkullak ku je , te iku zeri fillove perseri u vodhen votat . Si nuk ju vjen turp o njerez te msrre O medja e qelbur …. Populli nuk ju jep kurre vote te vini ne pushtet sepse nuk e meritoni . Sa turp perseri avazi i Mukes mi vodhi votat Edi Rama …. Po si mund te vishen 200.000 vota kete vetem ju e dini ? Sali ju ju servilete tij e mbytet Lulin humbi zgjedhje dhe bete namin sa iku . Edhe atij ia vodhen votatsipas Sales dhe ju servilete tij .Ai mori shume me shume vita se Saliu . Pse nuk e coni zsalen ne shtepi sepse doli me keq se Luli . Demokratet shkuan tek stadiumi sepseky tha Luli i shiti tek Edi Rama dhe Saliu do ti sillte ne pushtet . Sa qesharake , sa te pafytyre jeni oShkullsk nje fytyre keni da shikoje … veten ku je ,

        1. L
         Luani.T

         E paska gjetur fizarmoniken Belua ?

         1. R
          Real

          Ore ti komentues K..r dhe budalla. Minjet e haleve si ti nuk vdesin por ngordhin more Ka…….r.

          1. T
           Te fala miu hales..

           Mamit beje te fala ..

           1. M
            Mbushi barkun me buke..

            Spiun Ordinere 80 lekesh . E hengre pjaten e supes sote.. !

            1. M
             Mbushi barkun me buke..

             Spiun Ordinere 80 lekesh . E hengre pjaten e supes sote.. !

             1. M
              Mbushi barkun me buke..

              Spiun Ordinere 80 lekesh . E hengre pjaten e supes sote.. !

              1. M
               Mbushi barkun me buke..

               Spiun Ordinere 80 lekesh . E hengre pjaten e supes sote.. !

              2. X
               Xhota

               Birish, Met, e keni qi nanën vet. Se ka në men njeri me ju njek, vrap ke pusi, e me u myt vet. Jeni ba qesharak, kush me ju mar serozisht, veçse noj plak, ta po i premtoni çfarit donit, e manej hiç asnjonit. Berish, Met, veç me myt vedin, se tash jini t’shkret. Kjo jet nuk shkojka me rrena, si dritani me kastravec mrena, hiquni syve, e boll me marrina, jeni ba teneqe me vrima.

               1. E
                Enkeled

                O shqiptar ç'merreni me Salen, ai eshte karte e djegur, dihet, hapni syte se po na mashtrojne qe te heqim vemendjen nga rregjimi qe po krijohet me nje fudollik te papare. Ujku ujku por çakalli po ben namin.

                Lini një Përgjigje