FOTOT: Ujë e sapun! Supermodelja e njohur shqiptare pozon pa make up dhe ja si duket natyrale

1 Mars 2024, 18:53Lifestyle TEMA

FOTOT: Ujë e sapun! Supermodelja e njohur shqiptare pozon pa make up dhe ja

Alesia Noka, e cila numëron mbi 145 mijë ndjekës në Instagram, nuk heziton të ndajë me fansat foto e video të ndryshme.

Ditën e sotme, ajo ka pozuar tërësisht pa grim, duke u shfaqur ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim. Edhe natyrale, Alesia duket e mrekullueshme.

Modelja e cila më herë shijoi disa ditë pushimiFOTOT/ Ujë e sapun! Tayna pozon pa make up dhe ja si duket natyrale në Maldive, nuk i ka kursyer as pozat hot e veshur me bikini, duke nxjerrë në pah format trupore bombastike.

 

6 Komente

 1. A
  Andi

  Car dmth uje dhe sapun. Ka pire uje dhe henger sapun. Se spo e kuptoj.

  1. L
   Labi

   Zonja Noçka bythëjashtë mbete dimër verë!

   1. T
    TaFusDheTaZbus

    Gazetë bordelli qe reklamon porno. Kjo modele gjithe plastik dhe botox

    1. A
     Agimi

     O Mero ke nje moral te = me 0 . Mero po kap fundin.

     1. T
      Trojan

      Alesja putana do te thoni ,po na tregoni ku ka pozuar per modele kjo ,qe ta kerkojme ne google te pakten,Alesia ka ngele thate dhe tema po e promovon ,sa % mer tema nga fotot e kurvave ,dhe gjeni nje tjeter per photoshop se e ka qelbur fare te fotot

      1. L
       Luana Myrtezaj.

       Jane bere keto "modelet"shqiptare me keq se latinet si puna e Belin Rodrguez.

       Lini një Përgjigje