Gjuhë skandaloze në ''shtëpinë e VIP-ave", aktorja i drejtohet gazetares: Je një p*rdhë me rigon, fytyrë e salduar me...

10 Shkurt 2024, 12:13Lifestyle TEMA
Gjuhë skandaloze në ''shtëpinë e VIP-ave",

Gjuhë vulgare, sharje dhe ofendime është ajo që po dëgjojmë në këtë edicion të ashtuquajturit Big Brother Vip , ku përplasjet dhe sharjet më të mëdha ia drejtojnë vajzat dhe gratë njëra-tjetrës.

Së fundi një debat i ashpër ka ndodhur mes aktores Egla Ceno dhe gazetares Ledjona Xheladinaj. Vajzat i janë drejtuar njëra-tjetrës me një gjuhë aspak të hijshme.

Debati mes vajzave:

Ledjona: Do të shkosh në tualet

Egla: Nuk të dua nëpër shalë se më dukesh si….

Lejdona: Për shalët e tua je më e shkurtër se unë nuk më ofendon dot

Egla: Je një pordhë me rigon , je një fytyrë e salduar me spërcka majdanozi

Ledjona: Edukata Egla, edukata e vogël.

5 Komente

 1. T
  Treni

  Po ju gjithë banalitetet e këtij pseudo-show do na publikoni? Unë shyqyr që e shmang në TV se çdo kafene këtë vendos aty, na del te Tema mu te artikujt e ballinës.

  1. J
   Jeni per ne" Dubai "

   Pfiiiuu pfiiiiuuu shushushkat ne gjelberim cicerojne ! kokrat e grurit mbledhin njera tjetres... Qe ne lindje do jene te demtuara nga ilacet ! pfiiiuuuuu mendjet e lehta .. Per ne " Dubai " jane keto shushushkat se si njefe njeri taje..ahhahhaahh

   1. B
    Bëjnë ç’u thotë BIG-BYRAZERI .

    Nuk është në natyrën e të dyja vajzave ky debat vulgar , por ja që ky është skenari i BIG-BYRAZERIT , në të kundërtën, hapin krahun .

    1. E
     Era

     Lori dhe Sara Hoxha me ktë skenar që keni po shtoni numrin e grave që do vriten nga burrat.Një grua me nivel të ulët inteligjence kur dëgjon kto gra që shajnë sikur janë në delir mer aq superxhiro aq budallepset sa nuk njohin më familje dhe edukat. Cili është modeli i gruas aty? Shahen e ulërin sikur janë në psikiatri. Shtëpia e të çmendurave.

     1. M
      Mondi Tirane

      Big bratherin e ka percaktuar me mire sa ska Prof.Dr.Tritan Kalo qe eshte i vlefshem vetem per tru shpelaret.Vetem ata e shijojne dhe kuptojne ate,jane te ngujuar ne tv 24 ne 24 per te pare skenat qe zhvillohen,tregojne tifozrine se me ke personazh jane,gjuha qe perdiret dhe edukata jane zero.Nuk e kuptoj se ku eshte mesazhi,qe kerkohet te jepet nga tv.top chanal per te rinjte por dhe per ato mbi 50 vjec,mbasi aty ndodhet nje 60 vjecar qe ben debat e grindet me ata me te rinj.Historite qe jane the aty tregojne gra te divorcuara qe kane lene femijte ne shtepi per te marre pjese ne kete realitet shou qe pretendohet se fituesi do te fitoje 100.000.000 lek ku te gjithe mendojne se se kushdo prej tyre njeri do te jete fitues,kur kjo nuk mund te ndodhi se fitues do te jete ai qe me lojen e tij do te fitoje zemren e publikut qe do ta votoje.Jeta qe shikohet ne ate shou nuk eshte ashtu jashte qe tymoset nate e dite duhan e cigaree ekektrike ,notohet e rrihet ne diell,bisedohet per tema qe si duhen kujt,jeta eshte krejt ndryshe qe aty mungon te jepen nga ata qe kane hyre aty.Nevoje eshte dhenia ebmesazhit per te rinje e te rejat qe per tu bere te sukseshem,eshte vullneti per te mesuar shume dhe per tu bere i afte secili ne ate qe ka zgjedhur per te beje,menyra se si behet debati dhe cfar percillet dhe cili eshte preokupimi per te sotmen e te ardhmen.Tema qe te rinjte largohen nga vendi dhe ne shqiperi ka fshatra qe jane vetem te moshuar,si mund te perballohet kjo si mund te parandalohet,pse nuk u pelqen te rinjeve profesionet e zanati ose mesuesia qe per lende te ndryshme neser pasneser nuk ka kush ti zevendesoje ato qe dalin ne pension.Big bradheri ne pergjthsi nuk i jep pergjigje ketyre problemeve qe ka vendi sot.Ai stimulon dhe paraqit nje jete me fjalor te dobet e pa kulture ,nje kuptim per dashurine te ndryshem nga ai i duhuri qe eshte si i shtire dhe pa princip.Une nuk e kuptoje se cfar edukimi i jep nje femije nje nene qe ka hyre aty dhe ben sikur eshMondte dashuruar me nje djale 11 vjet me te ri.

      Lini një Përgjigje