Grida Duma flet për herë të parë: Kam një të dashur

20 Maj 2023, 09:09Lifestyle TEMA

Grida Duma flet për herë të parë: Kam një të

Moderatorja Grida Duma është një nga personazhet mediatikë që nuk flet për jetën e saj personale, por kësaj here vëllezërit Veshaj arritën të “thyenin akullin”.

Duma deklaroi për herë të parë se nuk është vetëm, pra ka një person në jetën e saj, pavarësisht se nuk dha më shumë detaje ajo iu përgjigj pozitivisht pyetjeve të Romeos në “Më lër të flas”.

Romeo Veshaj: Grida nuk e mohoi që nuk kishte të dashur.

Grida Duma: Pse duhet ta bëj, edhe po të mos e kisha do të thoja e kam. Jo më kur kam.

Romeo Veshaj: Ti dukesh një grua shumë e fortë. Por çdo grua e fortë ka nevojë për një përqafim.

Grida Duma: Po patjetër që ka. Çdo të thotë një grua e fortë, çdo grua, çdo burrë.

Romeo Veshaj: A e ke atë përqafimin?

Grida Duma: Po e kam, patjetër që e kam.

Romeo Veshaj: Tani vdiqën ëndrrat e treçerek shqiptarëve.

34 Komente

 1. P
  Pse ,kan Kurvat vetem nji te Dashur ?!

  po albna vokshi ka gjet dashnor te ri ,se pasha zotin jena tuj u zgerrlaq tuj qiesh klubit !

  1. S
   Shoku Taras

   Vetem nje? Po me zhgenjen….

   1. T
    Tarasi nga Tragjasi

    Nuk i mban mend ndaj thote nje o shoku Taras?

   2. C
    Cmenduri......

    Hahahahaha....cfare mentaliteti.....edhe po te mos kisha te dashur...do te thoja qe kam........eshte ky mentalitet i poshter orjentalist qe ka pllakosur ate shoqeri.....jo vetem ne ceshtjet intime por ne te gjithe segmentin social.....Bota e qyteteruar nuk ka per fyerje te tregoj realitetun ashtu sic eshte.....te kunderten e kesaj bejn shqiptaret....prandaj dhe nuk behet ai popull....ai vend ajo shoqeri....po nuk e pate thuaj e kam....po nuk e dite thuaj e di.....hahahaha ne princip eshte sikur ti kundevehesh Natyres........hahahahahahahahaha.....

    1. D
     Drejtesia

     Ekzakt,bravo...eshte nje cmenduri,dhe me e keqja eshte se po shtohet shume,shiko zgjedhjet e fundit,kane humbur bindshem dhe dalin e thone fituam! Atje eshte turp fjala e sinqerte dhe falja e sinqerte,o burra kush te rrej ma shume dhe te mburret kur nuk kane as breke ne byth!????

    2. 1
     1234

     Miss silikoni

     1. A
      Ari

      Epo, si vajti kjo puna e medias, o Mero: rri dhe lexoj une/ ti/ ai tjetri, nese ka apo nuk ka te dashur D(S)uma????????????????????

      1. d
       dashamiri

       Bravo Grida.Te lumte e respektoj per sinqeritetin tend.Je e vertete dhe se can trapin e sumes fare.Mire ben, Beji yzmetin plackes se pas 2-3 vitesh as pensionistet sdo te ofrohen.Suksese

       1. b
        boll i injoroj vrymat kjo me bibilushin e salinjan

        dhe ja ka ber nga pas ( ).( ) i dashuri i ri ? cfar sensacioni Mediatik

        1. x
         xhoxhi

         Një njeri me mënd na thotë:po more grua të bukur nuk është vetëm gruaja jotje.Ajo la burrin për të bredhur hu më hu....dhe me tej femra si kjo nuk mund të rinë pa përqafime jo vetëm me një por me disa bile edhe brënda një dite...Tani do rimë të qetë meqë paska një njeri që e përqafon...

         1. N
          Nk_cell

          Jo mer plak joo, kush e ka ne mendje ate pune, ka per ta bere, si e bukur si e shemtut te jete! Karakterin nuk e ben pamja!

          1. S
           SPAK

           Duket qe nuk kenaqet me seksin dhe prandaj ben si e lojtur nga mendte neper emisione! fton vetem burre qe te masturbohet! Ndihmojeni te shkreten,ka nevoje!

          2. H
           Himarioti

           Çfarë lumturimi kombëtar! Si ore na erdhi me kaq vonesë ky lajm kaq lumturues? Prandaj i humbi Berisha zgjedhjet se, populli ishte shumë i mërzitur që Duma, kishte mbetur shterpë.

           1. k
            k

            E morëm vesh se kanë folur Të gjitha TV dhe gazetat në Evropë.

            1. Q
             Qazim bej Mulletja dora vet

             Artikull medioker si nga titulli dhe permbajtja. Fakt eshte qe Griden te gjithe e njohin vetem duke folur broçkulla, pra nuk eshte hera e pare qe flet. Dhe lajm do ishte po te dilte e te thoshte qe nuk ka te dashur

             1. K
              Koli

              Cna thate me mengjez.Grida Duma paska nje te Dashur.Une mendova per ndonje gje te re per Griden,ajo paska Nje:Ky Njeshi eshte i pari apo 101 per Griden.Mjaft me keto shkrime more Gazetare,po e beni Rinine te iki per Lesh fare.Te marrin te rinjte Leksione Dashurie nga Grida,Mona e Likes,Mos o Zot.

              1. E
               Ethem Lalaj

               Djemtë e Vlorës e zbërthyen: -Grixha. Me duar në xhepe tregon idiotësi.. -Tangërllëqet e saj duke u spërdredhur si ngjala në rret..mendjelehtësi .. -Syt te kamera sikur shikon dashnoret në tër botën.. -Servile e madhe e sëbijës së V.Hoxhës që e ngriti në zenit.. -Topi është kthyer në kurvicka 90 %.. -Grida te Topi kollon e 5 e S.Berishës..

               1. S
                Salikoqepetulla

                Po ku rrine kurvat pa te dashur ajo la burrin per kete pune,te shkerdhehet lart e poshte,liri demokraci.!

                1. G
                 Gazheli llum

                 Qiju o Grida e mos e vrit mendjen se per ate pune ta dha Allahu brimen por mundesisht jo me çiftin e Salianjit se ai model vetem meshkuj sjane.

                 1. S
                  Stockholmi

                  Kjo është një grua sa prepotente e megalomane aq dhe injorante dhe e pamoralshme. Nuk e kuptoj se si mund të quhet dhe gazetare.

                  1. U
                   Ushtari.

                   Grida tregohu nje here e sinqerte po qe me nje seshte gje Po te tregoj nje barcalete.Trokiten ne nje dere shtepie dhe e zonje u pergjigj kush eshte erdhi pergjigje jam kol llesh pal nikoll dom prenga dhe gruaja u pergjigj hyni renda e i fundit te mbylli deren.Ok gridush se me je si rrush.

                   1. S
                    SPAK

                    Grida ka jeten e saj personale dhe le te kete edhe 1000 dashnore nuk mendoj se une do te kisha problem si ngjarje! Jo! Por Grida eshte nje njeri i keq ne shpirt,nje kurve ne sjellje,ne qendrime, pa moral! Si mundet me biografine e saj te beje moral Grida Duma! eshte jashte c'do llogjike,mjerim intelektual! Pa folur per emisionin e saj ne Top Channel! Nuk e kuptoj se per sa kohe duhet ta kete ate emision per te c'fryre ndjenjaat e saj epshore! Kujdes njerez eshte shembull shume i keq per grate shqiptare!

                    1. K
                     Kazani

                     Qenkan martuar me Salianjin me duket se palloheshin neper cepa. Me nje djale ishalla ose cupe.

                     1. F
                      Franci

                      Te intervistosh nje superkurve qe mbante dy te dashur njeheresh megjithese ishte e martuar.

                      1. M
                       Morali i dhime me mut

                       Ne nje shoqeri perverse,sic eshte kjo e jona,ndershmeria urrehet,kurse kurvat cajne perpara, kurse karakurvat si grida,qe shkembejne qetesine dhe te ardhmen e familjes me karin prej gomari te nje hileqari te piste fshati,si salianji, ato kapin majat,dhe qe andej i bejne mutin ne koke gjithe kopese,por se pari ketyre capaculave te ketij programi.

                       1. J
                        Jimi

                        Kaq pak, vetem nje !?

                        1. s
                         saliu duhet te shpallet terrorist

                         Gezohuni shqiptare,grida suma ka dashnore e kane zbuluar 2 budalenjt bonjak te top qenefit

                         1. T
                          Tonini

                          Po aman mo Mero, mjaft më me këte femer. Nuk e di se si nuk ju shqeteson fakti se ju ja ulni shume reputacionin kesaj gazetes tuaj e cila lexohet me shume se gazetat e tjera. Ja un e do ju pyes ju, Mero; kush e çan koken ne se kjo grua ka dashnor apo jo? Te lutem Mero. Ne se keni interesa ekonomike, dmth ne se ajo grua apo dikush tjeter ju paguan aq shume per te treguar dashurite e saja, eshte puna e juaj. Shih komentet qe behen rreth kesaj gruaje, me thuaj ti a eshte bere ndonjeher ndonje koment pozitiv per të prej vitesh? Asnjehere. Kjo eshte domethenese. Nuk eshte serioze te na futet si pyke kjo qenie e pa asnje vlere.

                          1. H
                           Haka Tekizoti

                           Uaaaa, e paska tradhtuar Salianjin?

                           1. D
                            Dashamiresi

                            O Grida kam dicka me ju personalisht, ju mund te jeni politikane e cfar do gjeje mund te bejeni por gazetare kurr. Gazetarja e para duhet te kete raporte te mira me te verteten qe ju se keni. Ju e keni shitur inteligjencen tuaj shume lire tek njerezit e keqinje sic eshte saliu iliri dy mostrat e kombit Shqipetar. Ne cdo emision televisive ju sfumoni njerezit e ndershem dhe mbani ane nga te keqinjet, si pershembull sulmove Z.Roland Bejko ju dhe ata zagaret e tjere.Z.Bejko beri maksimumin aq kishte mundesi me xhepa bosh pa fonte . Per sa i perket sexit ajo eshte pune personale e keni trupin tuaj beni cfar te doni, ke te dashur apo ske te dashur eshte puna juaj.

                            1. G
                             Gushi

                             Pervec salianusit kush te afrohet ty qe vjen era kërmë shif si t esht be surrati si trans o GD je turpi i topit debile psikopate.

                             1. B
                              Barbarosa _

                              Isabel ( shpirti im ) dhe Merjem dje vdiqen . I vrau ai pederi Spanjoll Don Diego ,qe kam per t'ja qi robt do ta shkoj se shpejti ne thik . _____ Por ky lajm sot ,me qetson . Grida paska gjetur Levend te ri me qetsu Vrymat . Zoti eshte i Madhe ..

                              1. I
                               Ina

                               Grida Duma ty sot do te kishte zili edhe Mata Hari, por ja qe te qiu nje idiot si Salianji. Kjo nuk durohet ndaj jepi palloju çdo minute po munde. Avukat Serxho Mazneku ka qejf te shijoje produktet e kopshtit tend.

                               1. a
                                asd

                                Eufemizem!?

                                Lini një Përgjigje