Ish-modelja tregon detajet e lidhjes së saj me Donald Trump: M’u ngjit nga mbrapa si këlysh qeni

20 Maj 2023, 09:33Lifestyle TEMA

Ish-modelja tregon detajet e lidhjes së saj me Donald Trump: M’u

Një ish-modele e “Playboy” ka treguar detaje nga lidhja e saj me Donald Trump. Në një intervistë për “Daily Mail”, Karen McDougal thotë se marrëdhënia e tyre, që nisi në vitin 2006, ishte e bazuar në dashuri të sinqertë dhe zgjati 10 muaj.

“Unë isha e dashuruar me të dhe ai me mua. E di këtë sepse ma thonte gjithë kohës që më donte dhe më prezantonte te miqtë e tij”, tregon 52-vjeçarja.

Trump u njoh me McDougal në një festë në vilën e Playboy, në Los Angeles, kur kishte dy vite i martuar me Melania.

“M’u ngjit nga mbrapa si këlysh qeni, duke u munduar të më tërhiqte vëmendjen. Kur po ikja, i tha truprojës së tij që të merrte numrin tim. Më telefonoi disa ditë më vonë dhe më ftoi për darkë në hotelin Beverly Hills. Kur e kujtoj tani, më vjen turp, pasi e dija që Trump ishte i martuar. Por, atëherë isha një vajzë tjetër, doja të argëtohesha dhe nuk i mendoja gjërat thellë”, kujton McDougal.

Darka përfundoi me çiftin në shtrat dhe me Donald Trump që i ofroi para modeles.

“Sapo isha veshur dhe do ikja, kur pashë në duart e tij një tufë parash. I thashë që nuk isha nga ato vajza. Ai e pa që u mërzita shumë dhe menjëherë më tha që isha e veçantë. Pas asaj nate, nuk mendoja se do e takoja më, por kur më ftoi sërish për darkë, as vetë nuk e di pse pranova.

Aty nisëm një marrëdhënie konsensuale, takoheshim 5 herë në muaj”, thotë ish-modelja e Playboy.
Por, si u ndanë? McDougal ishte ajo që i dha fund marrëdhënies pasi u njoh me një burrë të quajtur Bruce. Bëhet fjalë për aktorin e famshëm Bruce Willis, me të cilin është fotografuar me pushime në Itali, në vitin 2007.

“Nuk e kam tradhtuar Trumpin, por unë dhe Bruce po flisnim në telefon shumë, kështu që e pata më të lehtë për t’i dhënë fund. Pse do të rrija me një burrë të martuar kur Bruce ishte i sjellshëm dhe beqar?”, shprehet 52-vje, shprehet 52-vjeçarja.

8 Komente

 1. V
  Vl

  Leku leku leni gjoja ndjenjat.

  1. r
   rrespekt Trapit

   i poshtri °!° s'paska lon P met'bukur te Amerikes pa ja shiju Pjeshken

   1. A
    Amrikoni shoqrus i VIP -eve ne Hotele

    e njihni Trump Bosin ju apo jo ! Tregojn kurvat n'Gjyqe , se me ta ngjit Llapen Trump ne Vulva si Ventuza Oktopodi , pa ta bojte Mavi Vulven nga thithjet e egra , nuk e shqiste Llapn Pi......sikur edhe FBI -ja me i drejtu Armet , pa ta'qit lengun nga thellcia .o i keq shum ne P

   2. B
    Bajden

    Markes do te thoshte:Rrefim kurvash plaka buallaqe dhe te trishta.

    1. M
     Mos e beso po deshe, por eshte e vertete.

     Sa pjeshka paska care hamshori Trump pra shkerdhyer dhe kurvat e tregojne me mburrje qe me vinte si kelysh qeni nga pas, 5 here ne muaj se ditet e tjera i kishte te zena me carje pjeshkash te tjera. Kjo e pranon vete qe ka shkuar me deshire dhe eshte shkerdhyer, por ka edhe pjeshka qe thone se i ka shkerdhyer me pa deshire dhe i bejne padi. Donald Trump njhet ne dy plane si Play Boy ku ka pllaken me yll ne Hollywood ne bulevardin e yjeve dhe si President.

     1. S
      Sul Koburja

      A i punon vegla Trumpit ala???

      1. g
       genti

       po derisa e dije qe ishte i martuar pse ja dhe numrin,per cfare kujtove se e donte numrin per te folur per politike e biznes me ty?? ....ai nuk eshte shenjt po dhe ti je kokrra e kurves ....

       1. X
        Xhediku

        Komentuesve kjo gruaja, ju turperoi mamaqirsin e tyre. U hodhen ne sulm ta quajne kurve kete qe foli, por nuk quajne kurvar mamaqirsin e tyre Tramp. Ai ishte ne “vetmbrojtje” dhe jane keto grate qe e akuzojne fajtoret. Ato e perdhunuan mamaqirsin e ketyre vemjeve trampiste.

        Lini një Përgjigje