''Ishe edhe i martuar, m’u fut në krevat'', këngëtari reagon pas akuzave të Linda Halimit

12 Nëntor 2023, 15:04Lifestyle TEMA

''Ishe edhe i martuar, m’u fut në krevat'',

Këngëtarja Linda Halimi ka shokuar me deklaratën e saj për artistin, Blero Muharremi, të cilin e akuzoi për ngacmim seksual.

Ajo tha se këngëtari para shumë viteve kur ishte i martuar me Teuta Krasniqin ka tentuar që të hyjë me të në dhomën e hotelit.

E pas kësaj, ai ka bërë një diskutim me Albyn, Blerandon e Monika Salihun në oborr.

Artisti i njohur theksoi se nuk e di a ka më vështirë për një njëri që është i padëshiruar në shtëpi dhe të tentojë të hyjë prapë në muhabet.

“Se di çfarë të ju them njerëzve, juve shqiptarëve. Me qenë totalisht e padëshirueshme , edhe është munduar që të hyjë sërish në muhabet, totalisht i padëshirueshëm në shtëpi”, u shpreh ai.

Blero në vazhdim shtoi: “E ka një logjikë kjo punë se mentalisht nuk je mirë, tjetër sqarim për mua nuk ka”.

Të shokuar nga kjo kanë ngelur edhe konkurrentët e tjerë, të cilët u tronditën në po atë natë. 

 

 

7 Komente

 1. C
  Ceshtja o ;U perpoqen Gentalet si dy desh apo jo ?

  Ne krevat mundet te jet fut edhe me bo lojna ,me los me "Hapa dollapa" ,kjo s'do te thot fare se eshte fut me ndonji qellm tjeter . A , nqs ja ka shti Krmin brenda ,atehere ktu mundet te flitet per Ngacmim Seksual

  1. h
   hemoje se su ben nami !!

   Keto lloje tipe femrash edhe zhvishen dhe te provokojne vete te nxhein vete per ushtrime fiskulture e kapa se kapa ! ngaqe ky tipi sja ka varur me ! kjo fillon me zanafillen ! ishte i martuar dhe mu fute ne krevat ! dreqi ta mari ! ha ja kalove mire ti njehere kure tu fute ne krevat ! ha u ngrohe pake ha lozet pake Doktorash....e kjo nuk do te thote qe ky tipi te meret me ty tere jeten.. Pfiuuu mire thote ky tipi...qe kesaj nuk i punon truri....

   1. h
    hemoje se su ben nami !!

    Keto lloje tipe femrash edhe zhvishen dhe te provokojne vete te nxhein vete per ushtrime fiskulture e kapa se kapa ! ngaqe ky tipi sja ka varur me ! kjo fillon me zanafillen ! ishte i martuar dhe mu fute ne krevat ! dreqi ta mari ! ha ja kalove mire ti njehere kure tu fute ne krevat ! ha u ngrohe pake ha lozet pake Doktorash....e kjo nuk do te thote qe ky tipi te meret me ty tere jeten.. Pfiuuu mire thote ky tipi...qe kesaj nuk i punon truri....

    1. D
     Dany

     Po ku ka me mire se te ishte futur me I mire se ai paci qe ke tani

     1. .
      .ickaxhiu

      Amon mi amon si qeke ti mi motra, pupupupu ej si e kishe emrin ti mi, pu mi none car bythesh e car .idhi, pa le shalet sa i paska, o none o none, ma hoqi trunin.

      1. s
       sa fener e trash qi o

       ku dallohet ne errsire me sy mbyll se kujt po ja fut ? ouu

       1. i
        isha n'gjum , symbull

        vallahi t'kerkoj ndjes , t'kom q somnambul

        Lini një Përgjigje