"Kam një vit që s'takoj vajzën" - Sherri dhe përballja në gjykatë për të bijën, Rudina Dembacaj i përgjigjet ish-bashkëshortit

30 Shtator 2023, 10:12Lifestyle TEMA
"Kam një vit që s'takoj vajzën" - Sherri dhe

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka folur së fundmi rreth pretendimeve të bashkëshortit të saj se nuk takohet me vajzën e tij, duke u shprehur se gjithçka është një “show” dhe se do që të përfitojë nga fama e saj.

Sipas pretendimeve të ngritura, Aleksandri nuk e takon vajzën e tij shpesh dhe shkak për këtë është Rudina, e cila mesa duket nuk dëshiron që Viktoria të takojë të atin. 

Disa muaj më parë, Aleksandri pretendoi se kishte një vit pa e takuar vajzën e tij, ndërsa Rudina në atë kohë u betua se nuk e ka ndaluar kurrë vajzën të takohet me babain e saj.

Në korrikun e këtij viti, Aleksandri bëri një postim në profilin e tij të “Instagram”- it, duke treguar se pas shumë kohësh, më në fund kishte pasur mundësinë të takonte vajzën e tij.

Në një intervistë të dhënë së fundmi, e pyetur në lidhje me pretendimet e bashkëshortit të saj, Rudina është shprehur: 

Unë nuk kam absolutisht aspak problem tashmë kur njerëzit kërkojnë vëmendje dhe famë, t’i injoroj. Patjetër që e drejta është shumë e thjeshtë për t’u gjendur dhe do e gjejmë të drejtën se kush mendon që i ka rënë në qaf njëri-tjetrit apo çdo njeri që shënjestron dikë.

Është e rëndësishme që të ketë tentuar ta zgjidhë njëherë përtej portaleve. Nëse unë dal sot dhe bëj ‘show’. E di çfarë më kujton kjo situatë, ishte një blogere e huaj në rrjetet sociale që jepte këshilla për fëmijët dhe ndërkohë fëmijët e vet i abuzonte, i linte pa ngrënë etj. Pra, me pak fjalë çfarë shfaqim ne dhe çfarë bëjmë në realitet është shumë relative”.

Aktorja e njohur është pyetur gjithashtu nëse ndihet keq për këtë situatë të krijuar, kur njerëzit duan të përfitojnë nga fama e saj.

“Të them të drejtën, unë dua të shoh anët pozitive. Mua më vjen jashtëzakonisht mirë që kam një fëmijë të shëndetshëm, të lumtur, që kalojmë shumë kohë bashkë. Patjetër që ka shumë problematika në rritjen e një fëmije, por sot unë ia kam dalë që me ndihmën e shumë profesionistëve, Viktoria të jetë një fëmijë i qetë dhe nuk dua që në rrjetet apo në tituj të qarkullojnë lajme se si Viktoria e ka kaluar këtë”, shton aktorja.

Ndërkohë vetëm pak kohë më parë, Rudina foli edhe për marrëdhënien që ka me fëmijët e bashkëshortit të saj, Mark Frroku. Duke u shprehur se ka një familje të madhe e të lumtur, ajo zbuloi më shumë detaje.

“Në fakt, mua më thërrasin ‘crazy mama’ se thellëthellë jam pak e çmendur. Më pëlqen të dal gjatë gjithë kohës nga rutina dhe të ndryshoj atmosferën në shtëpi. S’dua të jemi çdo të diel njësoj. Nëse do ruajmë të njëjtën traditë dhe për të dielat, do të bëheshim shumë të mërzitshëm”, tregoi ajo.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Instagram”, Aleksandri ka treguar se vajza e tij jeton me të ëmën dhe familjen e saj të re dhe se që prej një viti nuk e ka takuar atë. Kjo nuk është hera e parë që ai poston foto me vajzën e tij, kujtime të vjetra.

“Një vit pa të puthur. Do të rritesh e do të sqaroj gjëra që nuk ia uroj askujt. Më ka marrë malli”, ka shkruar ish-bashkëshorti i Rudinës në “Instagram” krahas një fotoje me të bijën.

Për këtë, Rudina ka bërë një reagim publik, ku shprehet: “Unë di të të them që nga ana ime, nuk është penguar dhe nuk do të pengohet kurrë që fëmija im të takojë prindin e vet. Nuk do ta bëj këtë kurrë dhe për këtë të betohem për kokën e saj”, thotë Rudina në një video në “Instagram”, pasi një ndjekës i bën pyetjen nëse është e vërtetë që vajza nuk takon të atin.

23 Komente

 1. Q
  Qazimi

  Kurve fshati

  1. F
   Firdeus Rexhepllari

   Ej Tema, mo se ulni nivelin tuaj si ekselentët e gazetarisë, duke i dedikuar shkrim kësajë mediokre alla mul noka…..

  2. L
   Lexhenda

   Lere vajzen te takoje te jatin moj injorante! Leri fjalet e bukura neper intervista.

   1. T
    Toke e zanun Femije te zanun !

    Toke e zanun Femije te zanun ! hejjj jam ritur me bjeshket pemet dhe flisja me pemet ! sote me jepet rasti te flase me njereze ! hejjjj ka ndrushuar jeta Revolucion i trurit ! nga Uji hajri bjeshket tek njerezit !

    1. M
     Muci Xhepa, Uashington

     cfare merreni me kete kurve ordinere, ja ky eshte niveli i medias ne shqiperi dhe keto jabe vipat shqiptare

     1. E
      Emigrant

      Ja keshtu nisin mosmaeveshjet Ndahet gruaja se do burr te pasur Me von nuk le femijen te takoj baban Dhe kur pa kujtuar bum Kush e ka fajin burri apo gruaja

      1. v
       vazdo milja frrokut , pa vajza ka shtepin e vet

       hjat maj ti se ma mir bahet kur fmija qendro larg kurves

       1. G
        Geni Lezh

        Kurr mos bofsh hajer sate jet jeta ! U ndave nga nje djale i rregullt dhe puntor! Dhe more nje kriminel, drogagji mos ja pash hajrin vete o ndyresire.

        1. T
         Tarrallake per nje cope buke !

         Tamam e drejte emroi ne qafe nje njeri te thjeshte dhe puntore po ashtu dhe Familiare . Te pakten ky zoteria gjeti perseri fatin e tije ,,por normal si Prind i dhimbset se eshte vajza e tije..Ndersa kjo borxhelja qe e polli ,, e ka mendjen tek Carat e tjere.. Zoti e denon duroni ! ska ngelur nejri pa u denuar nga Zoti per gabimet qe ben.. Vetem ky Kryekrimineli Sali dhe Gimi me tha 7 % me grupin e tije te ciftelise kane penotruar tani e 33 vite , por ju ka ardhur fundi dhe ketyre plehrave .

        2. g
         gazi

         Prostitute...

         1. M
          Malokja

          I thote vetes e famshme, fshatarja baxhelle. Te fshifte kolera o plehre qe te njeh gjothe shqiperia ca muti je. Per nje dore lek shkove te trafikanti i kurvave e more burre.

          1. a
           aleks

           kesaj i kane ikur bletet me kohe, vetem kosherja bosh i ka mbetur, kjo tani hu me hu ku te dale, nuk di te qendroje ne nje vend deri sa ti thahet dhe mos ti leshoje pjeshka leng.

           1. L
            Lala i Mezeqesë malok si Ju

            Po ç'mut pjeshke? Domate prishur, surbull fare. Një fëmi rritet mirë duke mos takuar babain e vet?

           2. E
            Ed25252

            Pse e shani Rudinën , apo e keni zili . Rudina i ka gjith të mirat . Ka lekë , ka famë , ka burrë të mirë . Ju që e shani keni ndonjë gjë të mirë . Hiçin keni

            1. M
             M.B

             Respekt per femrat

             1. R
              REBEKA Tirone

              Maloke erdhe nga eresira ne drite dhe tu duk cudiii= lerja vajzen.Zoterise !

              1. R
               REBEKA Tirone

               Maloke erdhe nga eresira ne drite dhe tu duk cudiii= lerja vajzen.Zoterise !

               1. R
                REBEKA Tirone

                Maloke erdhe nga eresira ne drite dhe tu duk cudiii= lerja vajzen.Zoterise !

                1. A
                 Air France

                 OTema ,cfar fck aktore njohur eshte kjo.Kjo vetem aktore seshte.Mund te jete e njohur per gojore jo per gje tjeter. Kursejani gazetes tuaj lajme si kto.Sjeni ju te niveli klikimeve. Lerini bushtrat te bushtrojne tek Arjan Cani,SyriTvEtj

                 1. B
                  Baxhella nga Malcia

                  Kurve ordinere. Ish burri reflekton miresi.Rob i zakonshem.Por u ngaterua me bishen gjakatare per lek e fame.Pale i thone kta gazetaret e bythes aktorja e njohur.Aktore njohur quhet Maril Strip,Angelin Joli,Tinka Kurti,Brixhid Bardo etj ,jo kjo gojorja!

                  1. E
                   Eriku

                   Moj ligesi , zemer zeze cfare fame do te shfrytezoj babai i vajzes tek ty. Fama jote eshte turpi , eshte ligesia, je nje buce dhe felliqesire . Ai e ka famen e vete si njeri me dinjitet, shume i edukuar , correct dhe shume positive. Ai e falemderonn zotin qe te hoqi nga jeta e tij dhe as te ka ne refene fare po hic fare. Kur i del para per te je nje pluhur i zi qe tregon kufomem tende te djegur nga djajte. Cfare ndodhi me ty valle???? Ishte ajo gruaja qe respektoje Frrok Frrokun dhe ishin tend beje foto , e ftoje ne ditelindjen e vajzes dhe na jepje ne mend ne si te sillemi qe femijeve mos tu mungojne priderit edhe pae ndahen ….. ne vetem tallemi dhe qeshim me ty ligesi . Shko ne gjykate dhe denoncoje babane e vajzes qe ka genjyer ? Nxirre vajzen e babait ne ekrane se nuk e ke problem ta pyesim kur eshte hera e fundit qe ka takuar jo Frrok Frrokun por babane e saj te mrekullueshem?? Nxirr fotot qe ka bere me babin e saj sic i ke nxjerre gjithmone dhe na i trego kur eshte hera e fundit qe ka takuar babane e saj. Ti je nje lavire e ndyre , nje ligesi , nje shpirt zeze . Zoti shikon dhedenon ate qe meriton. Ti je si ajo qe the vete nje nene qe meson si te kujdesen per femijet prinderit e tyre por i poshteron dhe tmerresisht i abuzon femijet e vete. Mos ki merak se do ta shofesh vajzen se me ke do te rrij , ke do doj ,do respektoj , ke do te adhuroj ty apo babane e vet . Mbaje mend kete . Nga ty do turperohet dhe do largohet . Sa te rritet dhe te gjykoj. Babai i vajzes tende moj ligesi ka familjen e vet te mrekullueshme dhe as i bie mendja tek ty ligesi , nuk ka asnje arsye te genjej por i digjet zemra per femijen e vet . Ai njeri me gjithe ato qe ti bere nuk tha asnje fjale vetem per hir te vajzes se vet . Per hir te asaj vajze vinte tek ditelindja e vajzes qe ti beje ,me Frrokun dhe njerezit e Frrokut , qe te mos e lendonte vajzen. Ishte ky prinder i mrekullueshem dhe njeri i bekuar. Ndersa ti buce nxirrje fotot e tij per ta poshteruar dhe per famen tende te ndyre. Nxirri fotot ku i ke??? Fama jote eshte turpi dhe ligesia . E gezofsh Frrok Frrokun qe e ke bere budalla. Nje te habitur dhe i marrosur qe nuk flet nje fjale . Do ta shofim fundin tend . Zoti eshte i madh. Drejtesia vonon por kurre nuk harron.

                   1. L
                    London

                    Ty je nje kurvë dhe pa pikë karakteri biles, sepse shitesh per pare. Ty per lek vret prinderit e tu, dhe kjo vjen jo nga varferia por nga patologjia jote mizore. Ty vajzën nuk e mban por si ta mësosh kundra babait jo vetem qe e mban por bën dhe nje krim krim te shëmtuar. Prandaj moj buçë Ty po masturbon veten tende nga qefi per te lënduar ishin tënd por nuk e kupton apo bën sikur nuk e kupton që Ty po lëndon atë ëngjell që zoti ta fali Ty. Zoti të vraftë dhe të shakatërroftë Ty edhe të gjithë ato qe behen pjesë e djallëzisë tende. Të je bushtra e zezë

                    1. N
                     Ndrysho çdo ditë, ndryshe bëhesh i mërzitshëm!

                     Thonë një fjalë nga fshati: "Kurvat kanë fat". Sot më duket se është fushatë për 'to. Duket sikur po përhapin "fatin", mbasi mbështeten nga programe mediatikë vizivë dhe të shkruar, prandaj çuditem, përse nuk dalin me parrullën: -Ec përpara drejt Evropës, paç fatin e kurvës!

                     Lini një Përgjigje