Këngëtari shqiptar bie pre e grabitjes! Hajdutët i thyejnë xhamat e makinës dhe i vjedhin laptopin

11 Shkurt 2024, 11:33Lifestyle TEMA
Këngëtari shqiptar bie pre e grabitjes! Hajdutët i thyejnë

Reperi i njohur Capital T ka rënë pre e një grabitje. Ka qenë vetë këngëtari që ka ndarë pamjet nga makina, së cilës i është thyer xhami.


Përmes njëreagimi nërrjetet sociale, Capital T shkruan se i është vjedhur laptopi. 

''Sot është e pamundur të publikohet projekti “Pi raki”. Prej një pakujdesie, në një moment të caktuar, laptopi është vjedh, na është thyer makina. Uroj që shumë shpejt të hyjmë në icloud për të rikthyer materialin.

Momentalisht e kemi të pamundur. Më vjen shumë keq. Besoj për dy ditë, do lansohet, ose shpejt do ju njoftoj për datën e radhës. Ju kërkoj shumë falje dhe faleminderit shumë për përkrahjen'', është shprehur Capital T në video-mesazhin e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Lini një Përgjigje