Kim Kardashian shfaqet seksi dhe provokuese, pozon me bikini në palestër

15 Gusht 2022, 15:05Lifestyle TEMA

Kim Kardashian shfaqet seksi dhe provokuese, pozon me bikini në

Ajo është bërë e njohur në mbarë botën për format e saj trupore. Bëhet fjalë për Kim Kardashian e cila u tregoi afro 330 milionë ndjekësve të saj në Instagram se si e mbante trupin e saj në formë me një sërë fotosh që u shpërndanë në llogarinë e saj.

Të gjitha fotot e 41-vjeçares tregojnë se ajo kalon mjaftueshëm kohë në palestër.

Kardashian u pa e veshur me bikini ngjyrë bezhë dhe çizme me takë të lartë që arrinin sipër gjurit. 

Ylli i “The Kardashians”  ka pozuar shpesh me bikini  ku ka reklamuar disa prej tyre përmes markës së saj të veshjeve SKIMS. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Marka ka marrë shumë vëmendje kohët e fundit duke i dhënë prioritet ofrimit të produkteve të saj në ngjyra të ndryshme, por çfarë është më e rëndësishme që t’i përshtaten të gjitha grave në të gjitha  përmasat.

 

1 Komente

  1. K
    Ku është problemi këtu?

    Kim Mehmeti e paska emrin Abdylaqim Mehmeti. Ore, mos edhe Kim Kardashian e ka emrin Abdylaqime Kardashëse?

    Lini një Përgjigje