Lorenc Hasrama ish i dashuri i Keisit? Shpërthen këngëtari i njohur: O k*rva, e keni shpirtin më të zi se qymyri

16 Mars 2023, 15:38Lifestyle TEMA

Lorenc Hasrama ish i dashuri i Keisit? Shpërthen këngëtari i

Lorenc Hasrama ish-i i Keisi Medinit? Ky ka qenë lajmi që ka marrë dhenë që prej të martës mbrëma, kur këngëtari u bë pjesë e “BBV Albania”.

Në rrjet shpërthyen komentet se Lorenci në të shkuarën ka pasur një marrëdhënie me vajzën e këngëtarit të njohur Sabianit, Keisin. Lidhur me këtë ka ardhur dhe një reagim nga këngëtari. 

“O media k…, që e keni shpirtin më të zi se qymyri. Na i bëtë miqtë dhe shokët dashnorë. E nxirrni besëpremë atë djalin se kemi miqësi të përbashkët,”-shkruan këngëtari në një postim në Instastory.

3 Komente

 1. B
  Bej durim

  Sabian mos u merzit, qe ke pak kurve vajzen e ke, s'ke cfare te besh.

  1. L
   Lotto ..

   Per pake fame neper TV apo Revista , dhurojne gjithcka , Si ne kete raste ... Lum AI qe mere dhuratat falas nga keta ne Foto ...Lotto..

   1. S
    Sinqerisht tetari Arben Imami anetar i ekujpazhit

    Sabian po fshatar nga Fieri mbete, po e kruan me gjethe fiku. Prit mos u merzit se numri i hypesve te vajzes tende Keisi qe do te hyjne ne "Big Kurva" do te jete aq i madh sa atje ambjentet ku je edhe ti nuk do t'i nxene, por do te nderrohen me turne.

    Lini një Përgjigje