Majlinda Bregu ndan pamje nga festa e ditëlindjes së vajzës!

30 Shtator 2023, 19:32Lifestyle TEMA
Majlinda Bregu ndan pamje nga festa e ditëlindjes së vajzës!

Vajza bukuroshe e Majlinda Bregut festoi një ditë më parë 25 vjetorin e lindjes, dhe politikania e njohur nuk i rezistoi as ajo “traditës” së re virtuale për t`i ndarë në rrjetet sociale momentet aq speciale për familjen e saj.

Fotot e publikuara prej saj tërhoqën vëmendje menjëherë. Majlinda ka shumë gjëra për të qenë krenare, e Kejda padyshim ëstë një prej tyre! Ashtu sic edhe mund të pritej, ajo shkëlqeu në festën e saj!

Në postimin e shpërndarë në Instagram nuk mungojnë as fotot mes motrave Bregu (Majlinda, Ornela, Rovena) dhe fëmijët e tyre. Majlinda dukej edhe vetë në formë të shkëlqyer!

Kejda u kthye disa kohë më parë në një prej personazheve më të lakuara në shtypin rozë . Të qenit vajza e një prej politikaneve më të njohura në vend dhe në Ballkan, e pozicionoi shumë shpejt atë në qendër të vemëndjes mediatike, pa harruar tiparet e nje bukurie mesdhetare klasike dhe pasionin për jetën e mirë dhe udhëtim

5 Komente

 1. P
  Perlat Spahiu

  o shqi-pe-ri zeza me bregje e kodra te formuara per taraca.

   1. P
    Peri

    Cilët janë keto?

    1. V
     Veri

     Bej mama te te ngjaj.... e bija nuk ka nevoje te shkoje me eurodeputetet pleq per te bere kariere.

      Lini një Përgjigje