Nevina Shtylla ekspozon linjat, fotoja me fustan të hapur ‘ndez’ ndjekësit

2 Prill 2024, 12:30Lifestyle TEMA

Nevina Shtylla ekspozon linjat, fotoja me fustan të hapur

Nevina Shtylla është një nga figurat më të dashura të ekranit. Me shkathtësinë dhe ëmbëlsinë që e karakterizon, ajo ka fituar zemrat e shqiptarëve.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka publikuar foto nga spektakli i së dielës, “Portokalli” ku ka treguar format me një fustan të shkurtër të zi. 

Bukuroshja brune ka mahnitur fansat me fotot në fjalë, duke marrë kështu mijëra pëlqime.

Për më tepër, ju ftojmë të shihni fotot në galeri.

2 Komente

 1. O
  Opinionisti

  Bukuri dhe zgjuarsi qe rralle gjindet tek njeriu.Te dyja i ka kjo vajze e mrekullueshme qe kur e shohim ne ekranin e top chanal na e largon stresin dhe na i ben oret me te gezueshme.Sot per sot nuk ka ndonje vajze te ekraneve te tv. te kete cilsite e saj.Zoti e ka bekuar me te gjitha te mirat.

  1. .
   .

   E mire shume eshte. Problemi i vetem i kesaj eshte qe ka punuar per pak kohe ne milot si eskort te Arberia Palace e Vis Martinaj. Fare pak kohe ishte sa beri ca euro te hapte dyqan syqesh pastaj e la si pune.

  Lini një Përgjigje