Nga bikinit e vogla tek bluzet e tejdukshme, fotot më të nxehta të motrave Kardashian

25 Maj 2023, 14:21Lifestyle TEMA

Nga bikinit e vogla tek bluzet e tejdukshme, fotot më të nxehta

Motrat Kardashian-Jenner dinë si të tërheqin vëmendjen me daljet publike me trazirat në rrjet apo edhe thjeshtë duke pozuar para kamerës.

Kylie, Khloe, Kim, Kendall dhe Kourtney janë të njohura gjithashtu edhe për format e përkryera dhe shfaqjet me bikini.

Gjithmonë fansave u pëlqen të shohin format pabesueshme të vajzave.

Edhe kur nuk ka një episod të ri të The Kardashians, është e lehtë të përditësohesh me Instagram-et e tyre.

Kështu për të festuar nisjen e sezonit të ri, po publikojmë disa nga fotot më të nxehta të tyre.

1 Komente

  1. k
    kom rrespekt per Kardashjanet kan stil

    auuuuuu -u uh )))) ajo veshje , kaq seksi , ai shijim tundues ,sikur te fton e thot : hec nqs e do te Omlen , me ato Sex Eyes _m'pelqen se kan stil , dhe menyra se si ta lypin qejfin , o i pariztueshem ,t'hik pitja tuj e pa ne kte foto in black dress , e dom'pelqente q kardashjanja ta linte dritaren pak fare hap ,me i hyp Xorro lart ,nga Ballkoni ,,nderkoh qe ajo rri shtri n'krevat tuj veshtrue yjet nalt n'qill endrrue tuj ondru ,,mue pra mo Xorro-n .

    Lini një Përgjigje