Nga çmimet Oscar te pushimet luksoze, fotot më të nxehta të aktores 48-vjeçare që nuk njeh moshë

16 Mars 2023, 17:24Lifestyle TEMA

Nga çmimet Oscar te pushimet luksoze, fotot më të nxehta

Aktorja e Hollivudit Eva Longoria është e njohur për rolin e saj në serialin e madh të ABC-së, “Shtëpiake të dëshpëruara”.

Ajo luajti rolin e Gabrielle Solis ndërsa shfaqja u zhvillua nga 2004 deri në 2012, dhe mori nominime për çmimin Golden Globe dhe Screen Actors Guild.

Jashtë punës së saj të aktrimit, 48-vjeçarja është paraqitur në fushata reklamuese për markat e njohura të kozmetikës si L'Oréal dhe New York & Co.

Eva ka një rreth të ngushtë miqsh të famshëm, duke përfshirë ish-Spice Girl Victoria Beckham, për të cilën ajo pretendon se është "personi më qesharak që njeh" dhe aktoren tjetër Catherine Zeta-Jones.

Në vitin 2018, ajo lindi djalin e saj të parë, Santiago Enrique Bastón me bashkëshortin José Bastón me të cilin u martua në vitin 2016.

Ndërsa aktorja mbush 48 vjeç, po përpilojmë një listë me fotot e saj më të nxehta dhe momentet më pikante, duke përfshirë foto nga palestra, me bikini, çmimet Oscar apo nga pushimet luksoze të saj.

Lini një Përgjigje