Njihuni me rezidencën luksoze të Ritës dhe Taika-s në Zelandën e Re

13 Nëntor 2023, 18:44Lifestyle TEMA

Njihuni me rezidencën luksoze të Ritës dhe Taika-s në

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi kanë blerë një rezidencë trekatëshe 5 milionë paund në Zelandën e Re: ‘Të kesh një vend që mund ta quajnë shtëpi është vërtet e rëndësishme’. Prona e re e dyshes ndodhet në Auckland.

Prona e madhe mburret me katër dhoma gjumi, një pishinë, verandë, kopshte private, garazh të madh dhe pamje mahnitëse në të gjithë gjirin.


Shtëpia gri e errët është e vendosur në një platformë trekatëshe në majë të shkëmbit dhe është e vendosur në dy të tretat e një hektari, me aksesin e saj në plazh.

1 Komente

  1. d
    dsa

    Po ky Vaiti paska nuhatje vetem per baxhella, dergoje Riten ne lavanderi per te lare spermen e hypesve dhe ne menyre te te vecante te zezakeve, se do te hash sifiliz dhe lloj lloj semundjesh te tjera.

    Lini një Përgjigje