Partneri e tradhtoi, "shpërthen" Diola Dosti: Të mbajë të dytën, aman, ia kam falur se nuk e dua fare

25 Maj 2023, 16:09Lifestyle TEMA

Partneri e tradhtoi, "shpërthen" Diola Dosti: Të mbajë

Nutricionistja dhe ish-banorja e "BBV2", Diola Dosti ka pranuar së fundmi se është tradhëtuar nga partneri i saj.

Të vënë përballë situatës nëse janë tradhtuar nga partneri me dikë që nuk e krahasojnë me veten, Diola u përgjigj me “po”.

Sipas saj, tradhtia nuk falet dhe partnerin do e linte të shkonte me të dashurën e tij.

“Unë mendoj që në momentin që hyn një person tjetër, pra unë jam e para dhe ajo është e dyta, pra futet në mes, më mirë të mbajë të dytën.

Aman të keqen ia kam falur se nuk e dua fare. Pra në momentin që bën një zgjedhje tjetër dhe unë investoj kaq shumë te vetja ime, në integritetin tim e për trajnime dhe ai zgjedh dikë tjetër… merre se ta kam falur”, tha ajo në emisionin “Ftesë në 5”.

2 Komente

 1. D
  Doni

  Ju Femrat e sotme Shqiptare,te beni te Qeshesh me Zorr.Ne rradhe te pare OK se po e thua ne TV,pra po e marrin vesh te gjithe qe te paska lene,dhe ti ja paske Dhi bukur,merre te dyten thua ti.Ne Foto dukesh Gogja Vajze Simpatike,nje gje ka qe ai ta paska Dhjere pak.Me kete qe ti Investon me Trupin,te behesh Seksi,dhe ai prap paska ikur,kjo eshte e Tmerrshme.Mjaft moj Budallaqet e Sotme,ju duket vetja e zgjuar kur Hapni Barkun ne TV.Hajde Rrush,Hajde.

  1. B
   Behari

   Pse kam njr pershtypje qe kete e shtyp Vasil Naçi.

   Lini një Përgjigje