Partnerja e Eros Grezdës "bombastike" në videon e fundit

12 Shkurt 2024, 11:09Lifestyle TEMA

Partnerja e Eros Grezdës "bombastike" në videon e fundit

Ajsel Abazi, është vajza e cila i ka rrëmbyer zemrën futbollistit Eros Grezda me të cilin ka edhe një djalë.

Megjithëse jo shumë aktive në rrjetet sociale, Ajsel tërheq vëmendjen me fotot e saj dhe fizikun marramendës.


Së fundi, në një video të publikuar në rrjetet sociale ajo shfaqet shumë seksi teksa ekspozon hiret e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ajsel Grezda (@ajselgrezda)

2 Komente

 1. E
  Edi

  oh sa poza te sajuara... femra qe jetojne si fasade dhe per te qene fasade e te qenurit cifti ideal.... silikoni ka depertuar deri ne tru ne te tilla raste. Divorci pas dy vjetesh i garantuar, sepse del "dikushja" tjeter me silikon te fresket ne horizont...rrofte Dashuria.

  1. S
   Salikoqepetulla

   ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????

  Lini një Përgjigje