Rishfaqet Xhoana Nano, si duket tani gruaja e ish- kryeministrit!

26 Maj 2023, 09:13Lifestyle TEMA

Rishfaqet Xhoana Nano, si duket tani gruaja e ish- kryeministrit!

Janë shkëputur prej vitesh dhe tashmë, e kanë rindërtuar jetën e tyre në Vjenë të Austrisë. 

Por së fundi bashkëshortja e ish- kryeministrit Fatos Nano, Xhoana, është rikthyer në atdhe ku ka festuar dhe 50 vjetorin e lindjes.

Ka qenë artistja e njohur shqiptare e make up-it, Lili Ismaili që ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram” një foto të zonjës Nano ku e uron për ditën e saj të lindjes.

“Happy birthday. Koha  ka ndaluar për ty”, shkruan ajo në krah të fotos, dhe vërtet, kjo është e para gjë që i shkon ndërmend çdokujt kur shikon këtë foto: Vitet duket sikur nuk kanë asnjë efekt mbi të!

Xhoana dhe Fatos Nano lidhën kurorë në 9 nëntor 2002, pas ndarjes së tij nga bashkëshortja e parë, Rexhina.

 

26 Komente

 1. k
  kacidhja

  POPULLI LUMTUROHET KUR SHIKON GRUAN E HAJDUTIT NANO , QE RRON ME PASURITE QE I VODHI POULLIT.

  1. N
   Nje Bravo te madhe .

   Te faleminderit qe lexoje shkurt e thjeshte Komentin e jote te thjeshte dhe mese te vertete ...

   1. N
    Nje Bravo te madhe .

    Te faleminderit qe lexoje shkurt e thjeshte Komentin e jote te thjeshte dhe mese te vertete ...

    1. N
     Nje Bravo te madhe .

     Te faleminderit qe lexoje shkurt e thjeshte Komentin e jote te thjeshte dhe mese te vertete ...

    2. ´´_

     Xhoana eshte nji femer mjaft simaptike ne cdo kendveshtrim . Kam patur rastin te komunikoj ne Vien dikur . Ishte nji femer qe s'gjon ate deshire ,jovetem per paraqitjen e format e saja joshese .Rrespekt ..

     1. B
      Benidorm

      Ke te drejt! Respekt kurves dhe gruas se pjanecit hajdut.

      1. .
       ..

       Ne rini flinte tek parku Rinia thone gojet e "liga". Pastaj emigroi ne Greqi ku vazhdoi zanatin. Gramozi Partise i tha personit qe e "prezantoi" me Tos marmalaten qe pse e ndave nga Rexhina. Ai i thote une ja solla me e qi jo me e marre per grua.Deri dje Tema nul linte llaf pa thene per Xhoanen dhe Dick (Kar) qorrin sot na e nxjerr "zonje"

       1. A
        Amon mer vetem te shani dini

        mir me Nanon qe ndoshta keni noj far te drejte si miku i Kryeshkerdhates Kombetare sb, por me Xhoanen c'keni ? Duket qate qe s'dini te rrespektoni femren .

       2. S
        Sandri

        Mos na bo me vjell amon. Nje bunder qe surrufjeps nje pijanec ordiner dhe nje bixhozci qe ne jete nuk qullosi gje, lere pastaj ne politike

       3. L
        Latif Dreqi

        Jetojne ne Vjene. Ai bren ndopak "ndergjegjja" se banojne ne ate shtepi qe u a fali RAIFFEISEN BANK, kur pijaneci Tos Kari u "shiti" ish BANKEN E KURSIMEVE te Shqiperise? Çna e nxirni ne gazeta kete çift maskarenjesh sikur nuk kemi mjafte maskarenjte e te ashtuquajtures Parti Demokratike.

        1. C
         Ciftet shtrigante

         Cift maskarenjsh jane nuk e mohoj,por me te mire se ciftet shtrigante qe i pasuan jane.Shikini brenda xhepave tuaj ,jo me larg.Si keni jetuar deri 2006?Kaq

         1. P
          Petrit

          Fytyra e maskarallekut .

          1. R
           Rrugaci

           O tema bejini lajmet tamon se ajo shakllamonja qe ju e quni lili ismaili e ka emrin HAJRIJE .....NGA ELBASONI po te doni ju jap me shum info

           1. T
            Tironci vjeter

            Po kjo hajrija mos osht ajo qe kapas dyqonin ke kollonat.Boni emer ose me sakte ja bon emrin dhe opa fluturoi ne amerik nuk ja doli bytha ktu me punu yt race muti

           2. J
            Justice

            Only in Albania! Scums get way with a murder?!!!

            1. I
             Ilir

             Krydminister alabak here bente gangsterin here pianecin dhe bashke me Berishen katandisen shqiperine ne ate derexhe qe te ikje naten por shqiptaret i gezonte fati qe Fatosi mori grua Xhoanen.Kam patur rastin te njoh gruan e pare Rexhina Nano qe punonte ne komitet egzekutiv nje zonje e vertete qe nuk e meritonte horri qe na ka qeverisur

             1. a
              alphade

              I lumte K…….Tosit, hajnit e mashtruesit me name ne postkomunizem ! Huqet e tija i mori Sala…….!

              1. A
               ASHIKU NDERROJ BESE

               Sa me fat eshte xhoana sepse e ka burrin pijanec dhe bixhosci dhe gjithe kohen e kalon ne klube dhe pijetore dhe ajo vete ben cfardo vete . Nuk thone kot pac fatin e kurves.

               1. A
                ASHIKU NDERROJ BESE

                Sa me fat eshte xhoana sepse e ka burrin pijanec dhe bixhosci dhe gjithe kohen e kalon ne klube dhe pijetore dhe ajo vete ben cfardo vete . Nuk thone kot pac fatin e kurves.

                1. N
                 Normam me nje Popull anormal.

                 Mese e vertete ! Cfare mund te presesh nga nje Nene qe ka Lindur nje Femije me nje Familie tjeter ! dhe per hire te nje Pijaneci apo Miliarderi Hajdute si Tosi mori kete Tosin Pelivanin qe e ke neper Rruget ne Austri...e neper Kazinote e Austrise... Tosi ja futi te gjitve qytetareve sic po jua ha fusin tani te gjithe ato ish Kriminele Politiaken po te gjithve Qytetareve..fundi kurvat kane fate por dhe Spiunat Kriminele Politikane kane fate ngaqe kane nje Popull dele dhe budall.. dhe shume mire tju behet......perjasjto kete Qeveri te PS qe po punon dhe po mundohet te punoje shume e shume here me mkire se atat Kriminelet qe ishin dhe tani spo i ze vnedi se ska vrime Miu tei zere..

                2. L
                 Li Pazari

                 Amon na leni rehat mos na kujtoni kurvat dhe spiunen asfalise greke legenin hajdut Nano.Zaten ne jemi nje popull qe i kendojme Hajnave dhe iqujme te zot.

                 1. L
                  Li pzari

                  Paç fatin curves,thote popull.

                  1. m
                   mirel

                   Ajo qe te acaron nervat me shume eshte prania e kurvave bythelepirese qe urojne dhe ne anglisht. Xhoana rron me paret e popullit shqiptar, ndersa kurva bythelepirese i uron Happy Birthday te tregoje dhe ajo qe eshte shtrese e larte Copa kellirash te peshtira

                   1. B
                    Bobi

                    Pac fatin e k..... thona dhe Xhoana si bije k.... ate fat ka pas. Gjynaf qe shkateroi nje familje dhe nje politikan, do thoja te vetmin ne keta 33 vjet.

                    1. S
                     Seshte i pari as i fundit !

                     Se mos eshte vetem ky raste ! Tosi normal ja kishte mare ketij doren Populli , nga Instituti i Markzizem leninistmit ..Me tregoni nje Politikan te 90 apo nje pacavul femjevet e ish PPSH ! qe nuk beri kriere -- me tregonj nje qe nuk vuri pasuri -- me tregoni nje njeri qe nuk beri pazare me te Politiakne dhe Firma e te huajve ! te gjithe Miliardere ! U pasuruan ata me valixhe prej druri Toke e zanun dhe jo keta qe kishin nje kariere sado ne kohen e PPSH..Ekzemplari ishte dhe eshte akoma Penecilina....qe vrau prehu perdhunoi nje Popull dhe dogji nje shqiperi ..

                     1. S
                      Seshte i pari as i fundit !

                      Se mos eshte vetem ky raste ! Tosi normal ja kishte mare ketij doren Populli , nga Instituti i Markzizem leninistmit ..Me tregoni nje Politikan te 90 apo nje pacavul femjevet e ish PPSH ! qe nuk beri kriere -- me tregonj nje qe nuk vuri pasuri -- me tregoni nje njeri qe nuk beri pazare me te Politiakne dhe Firma e te huajve ! te gjithe Miliardere ! U pasuruan ata me valixhe prej druri Toke e zanun dhe jo keta qe kishin nje kariere sado ne kohen e PPSH..Ekzemplari ishte dhe eshte akoma Penecilina....qe vrau prehu perdhunoi nje Popull dhe dogji nje shqiperi ..

                      Lini një Përgjigje